Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kritizálja anyám, ha...

Miért kritizálja anyám, ha lány létemre "fiúsan" öltözködök, ha utána abba is bdleköt, ha szoknyát veszek fel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A "van sapka, nincs sapka" problémakör mond valamit?
2021. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
78%
Ez így kevés. Lehet, hogy túlkontrollál, vagy fél, hogy felnősz, vagy más baját veri le rajtad, mint anyám rajtam.
2021. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem muszáj valamivel belédkötnie, neki ez jól esik és levezetheti a feszültséget. Sok ilyen van.
2021. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nek tudom mért baj ez neki. Nekem is van olyan ismerősöm aki fiús vagy unisex ruhákat hord. A haja is rövid.

A szoknyát se értem. Amennyiben nem miniszoknyát veszel fel(suliba) akkor nincs vele baj.

2022. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!