Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen ellenséges a...

Miért ilyen ellenséges a társadalom a felnőtt ember szülői kapcsolatával?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, eddig nem volt szerencsém a nőkkel így egyedül vagyok nem találtam meg az igaz.. mivel egyedül vagyok és szeréncsére jó a kapcsolatom a szüleimmel így szoros velük a kapcsolatom, sokat vagyok nálunk, sokszor ott alszom, mindent megbeszélek velük.. igen sajnos barátok vannak de nyilván havi egyszer ha ráérnek, és jobb szüleimmel mint egyedül..

Nyilván erre az egész társadalomtól megkapom a negatív érzéseket hogy anyuka pici fia vagyok, gyerek vagyok még, nem nőttem még fel stb... nyilván nőknél ez hatalmas negatív pont...

Most miért akarja a társadalom hogy inkább egyedül legyek a magányomba mint szüleimmel legyek... tudom barátnő feleség kéne de nem mindenkinek jön ez össze különböző okok miatt..


2021. ápr. 22. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
És téged harmincon túl mit izgat mit akar a "társadalom"? Letojni és kész...
2021. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha neked így jó. Viszont a szüleid nem mindig lesznek ott melletted.
2021. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

A társadalom nem akar semmit.

Neked vannak skrupulusaid - ne akarj senkinek megfelelni!

2021. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

De nem kell magányodban lenned, lakj valahol a szüleidhez közel, aztán minden nap tudsz velük beszélni, meglátogathatod őket.... Az, hogy elköltözöl, az nem azt jelenti, hogy onnantól fél évente 1x láthatod őket

De tény, hogy soha nem tanulsz meg magadtól igazán gondoskodni, ha a szüleiddel élsz. Az okos ember értékeli a magányt, mert elszórakoztatja, feltalálja magát egyedül is.

2021. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mert a szüleidnél holtod napjáig gyerekstátuszban maradsz!

Akik pedig kérdezték, hogy mit törődik a társadalom véleményével: hát nyilván arra gondolt, hogy a nők jelentős részénél ez kizáró ok, de minimum nagyon erős hátrány az ismerkedésnél. Ilyen okok miatt természetes, hogy foglalkoztatja a társadalom (jelen esetben az átlag fiatal nők) véleménye.

2021. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2. Miért egy feleség mindig ott van melletted?.... Ahogy nézem a válási statisztikákat, nagyobb az esélye hogy én halok meg előbb mint szüleim minthogy ne váljak el..
2021. ápr. 23. 06:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor maradj nőtlen incel...
2021. ápr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!