Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kérhetnék apámtól...

Szerintetek kérhetnék apámtól kölcsönt, ?!nem nagy összegről lenne szó és azért is kérnék tőle mert jól áll anyagilag. !Hamarosan lesz egy vizsgám és utána tudnék el állni dolgozni, de egy kis pénz kéne. Nem lenne ciki?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
xD
2021. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
miért ne kérhetnél? Legfeljebb nem ad.
2021. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Kérd el nyugodtan! Mondd, hogy én a Gyakorikérdések.hu-ról azt mondtam, hogy adjon neked!
2021. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezt ITT kell megkérdezned??? HM. Kérjél.
2021. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már 25 éves koromban el akartam végezni egy 400 ezer forintos tanfolyamot és odaadta rá a pénzt, de nem kölcsönbe, hanem ajándékba.


Illetve 23 évesen a jogsimat is fizette, pedig akkor is dolgoztam már (igaz akkor még suli mellett).


Nem azt mondom minden szülőnek kötelező így csinálni, ez függ az anyagi lehetőségektől és a gondolkodásmódtól is, de ilyen is létezik.

2021. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy nekem nem segitett volna , a jogsit ő fizette, de a tesómat jobban segiti
2021. ápr. 24. 06:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Most sikerült beszélnem vele, azt üzeni, meg ne próbáld!!
2021. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dancso Peter megengedte?
2021. máj. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!