Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy anyám nem engedi, hogy többet találkozzak a barátommal?

Figyelt kérdés

A barátomat online ismertem meg, összebarátkoztunk, és a legelső találkozónkon anyukám is ott volt, meg még egy páron azután.

Másfél órányira lakik, szóval nem annyira messze.

Anyám elég önző, még azt se engedte, hogy a barátomnál aludjak szilveszterkor, de csak azért, mert nem akart egyedül lenni akkor. Szerencsére meg lett oldva, hogy nálam aludtunk.

Szinte minden szombaton találkozunk, múlthét előtt pedig meg is engedte, hogy a barátomnál aludjak, az azutáni héten még azt se engedte, hogy átmenjek hozzá, mondva hogy "nem volt elég az a két nap, amikor vele voltál?" baszki, nem elég, nem tudok minden nap találkozni vele, még jóhogy nem elég, szeretnék vele minél több időt eltölteni, mivel szeretem őt... Ő pedig mondja, hogy nem találkozhatok vele ennél többet, mivel még kiskorű vagyok. 16 éves az szerintem nem annyira kiskorú már, nem vagyok már gyerek... Nem bírom megérteni, mi köze van ahhoz hogy mennyit találkozok vele, hogy felnőtt vagyok-e vagy nem... Mintha az nem lenne neki normális, hogy szeretnék minél több időt eltölteni a pasimmal!

Egyébként nagyon beszélni se tudok a fejével, nagyon önfejű és magának akar mindig igazat adni, amikor nem engedte múltkor, a legutóbbi együtt alvás előtt hogy két napot együtt legyünk, úgy kellett barátomnak megbeszélnie vele... Nem tudom, hogy azért mert én beszédben, meggyőzésben nem vagyok jó, vagy csak mert el se mondta hogy miért nem engedte, hogy "csak mert", "mert én azt mondtam", emiatt nem mehettem.



2021. ápr. 23. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen, normális. 16 éves vagy, nem 20.
2021. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon messze vagy még a felnőttséghez, de a nagykorúsághoz is.


Ő felel érted, ezt meg kell értened. Az egészségedért, életedért, biztonságodért,mindenért.


Csak akkor donthetsz te a saját eletedrol, ha külön élsz és el tudod magad tartani. Ez az igazság.

2021. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
16 evesen meg kiskoru vagy, es anyukad szabalyai szerint kell elned, ugyanakkor az nem oke, hogy azert nem talalkozhattok mert egyedul lenne kulonben. ezt kellene megbeszelni vele. gondolom anyukad egyedul nevel es maganyos, ha lenne parja talan leszallna rolad
2021. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
"nem vagyok már gyerek" - pont EZÉRT vagy rettentően kislány még. Hisztizel, a semmire. ;)
2021. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Inkább anyukádnak kéne beszélni a te fejeddel....
2021. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezd meg mi az oka. Lehet, hogy az, hogy nem akarja, hogy a szülei terhére legyél, ha sokat vagy náluk.


Az,hogy kiskorú vagy, az fura indok, mert mégis engedi, hogy ott aludj néha és gondolom olyankor szexeltek, szóval akkor nem mindegy h hány alkalommal történik meg?

2021. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem szexelünk egyáltalán, házasságig nem is tervezzük.
2021. ápr. 23. 14:44
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

7, uh, az jó szar lehet. De nem akarok offolni.

Akkor sem logikus az érvelés

2021. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Viszont ez van, ő parancsol, mert kiskorú vagy.
2021. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Majd beindulnak a hormonok, és egyből nem így fogjátok gondolni.


Nem lehet, hogy anyukád ezt nem hiszi és, és azt gondolja, hogy hazudsz neki?

2021. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!