Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy javítsak a kapcsolatomon...

Hogy javítsak a kapcsolatomon Anyaval?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és anya most lesz 50 és egyre többet gondolok arra hogy mi lesz ha meghal? Nagyon felek ettől, mindennap sírok miatta. Sajnos nem a legjobb a kapcsolatom vele, gyerekként nagyon rossz voltam, sokat veszekedunk, és sok olyan dolgot mondtunk egymásnak amit nem úgy gondoltam. Mostanra jöttem rá hogy elrontottam az életet. Hogyan tudnék ezen javítani? Hogy lehetne ram büszke? Ui: nincs jelenleg munkám, és eléggé elrontottam a tanulmanyaimat is, meg az életemet is.
2021. ápr. 25. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele.
2021. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Padzsoka válasza:
100%
Bárhogyan is alakult a kapcsolatotok, mindig a gyermeke maradsz! Addig tudasd vele, hogy szereted és fontos számodra, amíg teheted. Sok sikert hozzá! :)
2021. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek.
2021. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

50 évesen alapjáraton nem hal meg, tehát a halálától félni irracionális.

Nem voltál rossz gyerek, rossz gyerek nincs. Anyád nem tudott szeretetben nevelni. Ne vedd magadra az ő felelősségét. Ha hiányzik még osztály az érettségihez vagy a szakmához, azt fejezd be. Bármilyen munkát vállalj el, és ha lesz megfelelő végzettséged, kereshetsz jobbat. 24 évesen nem mondhatsz ilyet, hogy elrontottad az életedet. Párkapcsolatot keress, ebben a korban már nem a szülőnek kell megfelelni.

2021. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!