Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok hogy kezelnéte...

Mit csinálnátok hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Alapvetően jó a kapcsolatom a szüleimmel semlegesnek mondanám de egyszerüen nem tudom mért nem bírják az anyósomat apósomat minden félét rosszat mondanak róluk elmondják őket mindenek sztm párommal 8 éve vagyunk együtt vagy 2 kisfiunk de konkrétan a szüleink 1 percet nem beszéltek még egymással...

Június 4.-én lesz az esküvőnk igaz nem lesz nagy szám össze adnak minket lesz egy ebéd aztán ennyi... Na most anyámék közölték hogy nem fognak jönni mert dolgoznak.....!?

Nyilván tudom hogy azért nem fognak jönni mert ott lesz az anyósom apósom....

Konkrétan soha nem tudunk meg tartani semmit ő miattuk mert különcködnek 2 éves a nagy fiam keresztelöjét is el cseszték... Ott vártam őket és nem jöttek.... Mert hogy ott voltak anyosék is... Hozzá teszem anyósomékkal semmi probléma nagyon sokat segitetettek minden téren nekünk nem is értem...

Amikor tini voltam 16-7 évesen ki dobtak engem konkrétan mert nem fogadták el hogy a mostani párommal vagyok aki a férjem lesz... Elmondták őt minden félének hogy elásák öt a kertbe stb... Mesélhetnék orákat..

Anyosoméktól is kapom a savat hogy mért ilyenek mintha én tehetnék róla...

Igazából nem nagyon izgatt hogy nem jönnek el de mégis....

Lehet szépen lassan befejezem ezt a kapcsolatot velük..

A poén az egészben az hogy a kisebbik kis fiamnak is most lesz heteken belül a kis keresztelöje és a két húgom lesz a kereszt szülő meg mondom az őszintét meg fogom mondani a szüleimnek hogy ne jöjjenek el (bár úgyse fognának 😅) de viszont a két húgom kis koru még 16,17 évesek nem tudom hogy lehetne ezt megoldani..



2021. ápr. 28. 02:33
 1/6 Savlekotő ***** válasza:
90%
Miért futsz olyan szekér mögött ami többször lerúgott már?
2021. ápr. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Elmagyaráznám a szülőknek, hogy már van egy életem, aminek a férjem igenis a része, ezzel együtt pedig az ő szülei is. Azaz vagy befejezik ez a gyerekes hisztit, vagy akkor ennyi, neked ehhez nincs ideged.
2021. ápr. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Mi 5éve vagyunk együtt. A szüleink egyszer sem találkoztak. Én ismerem anyosékat, férjem ismeri a szüleimet. Pont elég.

Nekem is és anyámnak is megvan a véleménye anyósomról...


Az esküvőnkre nem voltak hivatalosak, megolottuk két tanuval, azt ennyi. Anyáék megértették, anyós beállított, és képes volt elrontani.


Ami nem megy, azt nem kell eröltetni...

2021. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
mondtak barmi okot hogy miert viselkednek igy ? egyszer az eskuvo elott leulnek nagyon komolyan beszelni veluk, hogy vagy elmondjak mi a problemajuk a kedvesed csaladjaval, vagy felejtsenek el teged orokre. nagyon gaz hogy a sajat kicsinyesseguk miatt a lanyuk eskubojet is tonkretennek , ugy mint az unoka keresztelojet.
2021. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tud okot mondani... De igazából nem is érdekel... Csak engem ez mélyen érint...

Hogy ő szarik bele az egészbe nekem meg lelki ismeret furdalasom van hogy mégis az anyám... Nem tudom..

2021. ápr. 28. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Ne legyen. Nem te csinálod ezt a saját gyerekeddel, te mindent megtettél azért, hogy a legjobbat kihozd a szituból.


Én a helyedben megmondanám nekik, hogy te többet nem akarsz velük tatlálkozni, a gyerekek meg ha idősebbek lesznek, eldönthetik, hogy ők szeretnének-e, de addig nem lesz tartva velük a kapcsolat.

2021. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!