Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire gondolnátok, ha megtudnát...

Mire gondolnátok, ha megtudnátok valamilyen módon, hogy a 18 éves gyereketek szeret magában beszélni, ha egyedül van otthon?

Figyelt kérdés

Ami azt illeti ha nincs senki a láthatáron, akkor szeretek magamba beszélni, úgy mintha két külön személy lennék. Ezt néha rögzítem hangfelvételre, amit egy eldugott CD-n tárolok, így kiderülhetne akár itthon. Néha csinálok hozzá kissebb animációt, a magam szórakoztatására, ha éppen vicces a diskurzus. Csak akkor készül hangfelvétel, ha poénkodva beszélek magammal, tehát az ilyen kiborulásokat, és próbálom magam lenyugtatni magam szitukat nem veszem fel.

Meg szerintem érdekes, vagy szórakoztató beszélgetéseket folytatok magammal. Csak akkor csinálom ezt, ha egyedül vagyok, és nem tudok hívásban sem beszélni senkivel, és még a háziállataim is alszanak.


Szóval mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a 18 éves gyereketek szeret otthon, egyedül, önmagában beszélgetni?


2021. ápr. 28. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem lepne meg, mert férjemmel ketten is elég szefósok vagyunk, szóval miért gurulna messze az alma?
2021. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Az ilyen dolgok nem 18évesen derülnek ki... Az a szülő, aki odafigyel a gyerekére, már rég elvitte megfelelő orvoshoz.

Azok a szülők, akik meg önmaguk előtt is tagadják, hogy valami nem stimmel a gyerekkel, azok nem gondolnának semmit.

2021. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Attól függ, mert ha a "gyerek" nem sokat, az annyira nem vészes.
2021. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Amíg nem beszél vissza neki a fejében, addig semmit.
2021. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Magam is szoktam beszélni,csak nem magamban ha nem magamnak 47/F.
2021. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egész nap magamban beszélek, ha egyedül vagyok. Azt hittem, ez gyakori és normális. :D 29 éves vagyok.
2021. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
normalis, mindenki beszel magaban neha. ha hangokat hallasz, vagy aszerint iranyitod az eleted, akkor van gaz.
2021. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is rendszeresen beszélek "magammal", vagy a kutyámmal. Mondjuk nem rögzítem, itt inkább ez lehet a gond...
2021. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

42 éves vagyok, szoktam magamban beszélni, főleg, hogy halljak valami hangot, vagy biztatom magam, vagy nyugtatom magam, ilyesmi.

A gond az, ha valaki idegen hangokat hall szerintem.

2021. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én is beszélek néha magamban, bár én, 66 éves vagyok. Azzal nyugtatom magam, hogy szeretek értelmes emberekkel beszélgetni. Ha tárgyakhoz beszélsz, akkor van probléma, ha azok vissza is válaszolnak.
2021. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!