Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményük azokról a...

Mi a véleményük azokról a szülőkről akik lakást ajándékoznak a gyereküknek?

Figyelt kérdés
Mondjuk annyira elkényeztetik a gyereküket hogy a 18. Születésnapján 20-30 milliós lakást és 3-4 milliós autót ajándékoznak a gyereküknek. Túlzásba viszik?
2021. ápr. 28. 16:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
A lakás nem "kényeztetés" (a kocsi sokszor az). Ha megtehetik, miért ne tennék?
2021. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Erről miért kellene vèlemènynek lennie? Mindenki megakar adni mindent a gyerekènek, amire lehetősège van. Ha a szülők tudnak, és akarnak lakást venni, miért nem tennèk? Egyszer úgy is a gyerek lesz az örökös. Van aki azért vesz lakàst, hogy kiadja albèrletbe, mindenki oda rakja a pènzèt ahová szeretnè.
2021. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha a szülő megteheti akkor óriási segítség a gyereknek a mai árak mellett. Én biztos vennék a gyerekemnek lakást, hogy ne kelljen 30 évig hitelt nyögnie.
2021. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Én is vennék ha lenne miből.
2021. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

En 21 vagyok,noverem 24. Mindkettonknek van egy 48 negyzetmeteres 2 szobas lakasa. Mindketten egyetemistak vagyunk,dolgozunk es eltartjuk magunkat. Nem mi konyorogtunk a lakasert es sosem vagtunk fel a rokonok,baratok elott.

El lennenk kenyeztetve?


Ha megengedhetik a szulok,hogy lakast vegyenek,akkor miert ne tennek meg? En is ugyanezt tennem a gyerekemmel,ha konkret celjai lennenek az eletben. Az mar mas,ha a gyerek nem

tudja mit akar,de lakast es onallo eletet akar erettsegi utan..


Anyukamtol bocsanatot kertem meg regebben,hogy ilyen sokba vagyunk mire azt mondta,hogy legalabb volt miert mindig dolgozni es tervezni es hala nekunk nem untak halalra magukat.


A 3-4 millios elso kocsit en is tulzasnak tartom,de ez is magandolog. Ha valaki megteheti,hogy maganak 20-30 millios kocsit vegyen,akkor miert venne a szeretett gyerekenek egy 600ezres Astrat?

2021. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem viszik túlzásba, csak telik rá nekik hogy ily módon gondoskodjanak a gyerekükről. Ettől még lehet normalis értékrendje a gyereknek, ahogy a csóró szülők gyereki se mind csodás erkölcsűek. Aki meg telik és nem segít a gyerekének az felelőtlen.
2021. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne túlzás...???


Ha telik rá, miért ne?

2021. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
100%

"elkényeztetik"


Értem, akkor azt kell írni, hogy dögöljenek meg? Ez a megfelelő válasz, kérdező?

2021. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%

Ezt maximum abból a szempontból nem tartom praktikusnak, hogy mi van, ha a gyerek nem ott akar élni ahol vették neki.

De nyilván azt is meg lehet oldani, meg nem mindenkinek van olyan álma, hogy elköltözzön máshova.

2021. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Róluk semmi véleményem, viszont az ilyen kotnyeles, irigy, más pénztárcájában nyúlkáló senkiktől hánynom kell.
2021. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!