Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám állandóan belenéz a...

Anyukám állandóan belenéz a telefonomba. Mit kéne tennem? Ez normális?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, szóval nyilván még kiskorú, és a szüleim felelnek értem, de szerintem 17 évesen ennyi magánéletem lehetne... Ha jelszót teszek a telefonomra akkor kiveri a balhét, szóval ez nem opció. Úgy gondolja, hogy ha nincs rejtegetnivalóm akkor nem kell jelszó, de nem is arról van szó, hogy annyira titkos, de azért örülnék neki, ha nem nézné amit a barátaimmal beszélek. Ma reggel is mikor megnyitottam a messengert 2 üzenetem el volt olvasva.

2021. ápr. 29. 09:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

"Ha jelszót teszek a telefonomra akkor kiveri a balhét, szóval ez nem opció."


Nem értem. Miért nem opció? Kiveri a balhét, na és? Ettől még ad enni és nem rak ki a lakásból. A jelszó marad, ő meg majd lehiggad és tudomásul veszi.

Komolyan ennyire puhányok a mai kamaszok? Úgy akarják a szüleikkel szemben érvényesíteni az akaratukat, hogy velük a konfliktust nem vállalják? Így nem fog menni!

2021. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyon gáz, anyukád egy bunkó már bocsánat. Apukádat nem tudod megkérni, hogy beszéljen vele? Én amúgy jelszót raknék rá akkor is, hagy hisztizzen.
2021. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Anyád kontroll mániás. Ne engedd neki. Ez a te magánügyed, hogy mit beszélsz a barátaiddal, meg úgy egyáltalán, hogy mi van a telefonodban. Kérdezd meg tőle, hogy ennyire nem bízol bennem? Vagy mi ez a viselkedés?

És igen is, állj ki magadért, ne adj teret neki, mert elfog fajulni. Majd később is bele akar folyni a magánügyeidbe.

2021. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%
Ugye Oroszlán a horoszkópja?
2021. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Fhuuu köszönöm. Igazából én próbálnám kerülni velük a konfliktust, pont azért, hogy ne adjak okot rá, hogy beszólogassanak meg stb. Az a helyzet hogy apukám is ilyen csak úgymond anyukám "végzi a piszkos munkát".

Egyébként nyilas😅.

2021. ápr. 29. 09:44
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
4-es, te idióta...
2021. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Tegyél bele egy-két olyan képet, hogy elmenjen a kedve a belenézegetéstől.
2021. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Én régen, mikor ennyi idősen hasonló gondjaim voltak. Azt mondtam anyámnak: ha nem bízol bennem és szerinted én nem tudom, hogy mi a jó és mi a rossz, akkor nagyon rosszul neveltél. De a jelszót vagy PIN kódot én sem venném le.
2021. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

1. lépés: Jelszót a telóra.

2. lépés: A zárolt képernyőre tegyél háttérképnek valami nagyf_szú feka csávót, hogy anyád érezze a törődést.

3. lépés: Élvezd a műsort.


17 évesen nagyon ideje lenne kiállni magadért.

2021. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Ez olyan mintha nem csukhatnad be a szobad ajtajat.

Kerd meg, hogy tartsa tiszteletben a privat szferad es a telefon is a privat szferad.

Esetleg felvethetned azt is, hogy jo lenne ha a kesobbiekben megmaradna a bizalom kozottetek,hogy ha barmi gond felmerul, merj szolni,de ezzel pont az ellenkezojet eri el.

2021. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!