Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy apám nem...

Normális, hogy apám nem engedi használni a gáztűzhelyet?

Figyelt kérdés
Egyik nap egyedül voltam otthon, és főztem. Mikor végeztem, nem kapcsoltam jól le a gázt, takarékon maradt. Ez volt olyan fél 6 körül. Bementem a szobába, és filmet néztem. Mikor apu jött haza, fél 9 körül, ő látta, hogy nincs lekapcsolva és rotyog az étel a gázon. Szerencsére főzelék volt, aminek sok leve volt, és így csak az alját kapta oda. De olyan mérges volt, hogy azóta nem engedi, hogy használjam a gázt. Mert "nagyobb baj is történhetett volna..." Mondtam, hogy ezentúl figyelek, meg eddig se volt ilyen, most mert egyszer megesett, akkor soha többé nem főzhetek?? Normális, hogy ilyet kitalál?
2021. máj. 2. 21:44
1 2 3
 1/27 Argloss ***** válasza:
91%
Ha kialszik a tűz és órákig jön belőle a gáz, akkor egy lámpakapcsolásra repül az egész ház. Ez nem az a hoppá kategória amit félvállról szabad venni.
2021. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Argloss ***** válasza:
93%
Egyébként meg majd lenyugszik.
2021. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem állítasz be a mobilodon időzítést? 3 órát rotyogtatni egy főzeleket? Ez nem főzés hanem kozmagyártás. 🤣🤣🤣
2021. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Hasonló szituban majdnem megfulladtunk a nejemmel. Szerencsére a szülei még idejében észrevették a kiszivárgó füstöt. Nem csoda, hogy félt az apád.
2021. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van az #1-nek, ilyesmi simán előfordulhat.
2021. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Igen,természetes !
2021. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Valójában örülj neki, hogy felelősségteljes apukád van! Sok szülő le se sz.rna se téged se a helyzetet ebben az esetben. Az esetből tanulj, gondold végig miért történt ez, mit tehetnél hogy a jövőben ilyen ne forduljon elő és viselkedj felnőttként! Ez hívják pozitív kritikának. A kritika sosem esik jól az embernek, de sem a lélektiprás sem pedig a simogatás nem túl jó taktika hasonló helyzetben. Ha csak legyintett volna, nem biztos hogy megérezted volna a helyzet súlyát. Szerintem szuper apukád van! :)
2021. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Múltkor volt egy hülyegyerek, aki a húslevest égette oda...
2021. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

a gáz szivárogtatása a veszélyes benne és nem a kaja odakozmálása...

Te vagy a buta ha nem érted miért ijedt meg az apukád, valszeg most már nem meri rád bízni nehogy belehalj(nem jutsz elég oxigénhez vagy rágyújtasz és berobban a gáz stb.)

2021. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Rájött hogy még nem vagy elég felelősségteljes a gáztűzhely használatához.
2021. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!