Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van valami olyan oldal ahol...

Van valami olyan oldal ahol szerezhetek nevelő szülőket?

Figyelt kérdés

Vannak saját szüleim de nem igazán jó ez a család,mindennap megy valami veszekedés,anyukámmal jóban vagyok de az utóbbi időben sokat veszekednek apukámmal es szinte ha csak egy puszit adok anyumnak mar el küld melegebb éghajlatra hogy ne lógjak rajta egésznap,mikor aznap először adtam neki puszit amugy meg nem voltam vele tehát nem lógtam rajta!

Apukámmal teljesen rossz a kapcsolatunk, többször próbáltam kezdeményezni hogy jóba legyünk de a vége az lett hogy finytorgott ha puszit akartam adni vagy valami csúnyát mondott ami rosszul esett,testvéremet meg hagyjuk inkább,sokat csesztet de néha jófej... Ebből azt akartam kihozni hogy nem érzem túl jól magam,sokszor vagyok szomorú,

Az se jo ha segitek meg az se ha nem, úgy érzem kivételezve van a testvéremmel,az nem baj ha valamit ő csinál csak az ha én és stb. Tehát szeretnék nevelő szülőket és nem az kell hogy meg vegyenek mindent hanem szeressenek és törődjenek velem! Nevelő otthont inkább passzolnám,es olyat akarok hogy nem kb 12-en lennénk egy családban hanem max 2-3-an. Tudtok olyan oldalt ahol kaphatnék nevelőket?

És tenyleg a nevelő otthont hagyjátok ki mert azt nem szeretném semmi képpen.



2021. máj. 3. 11:18
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

#7 könyörgöm amit leirtam az egy nagyon nagyon kicsi dolog a többihez képest,ha nem haragszol akkor nem tárnám fel nyilvánosan a többi dolgot:)

És amíg nem tudod hogy mik történtek velem addig ne irj ilyeneket!

2021. máj. 3. 11:43
 12/32 Tepfal ***** válasza:
100%
Ha tényleg gáz a helyzet, akkor a gyermekvédelmet kell értesíteni, akik majd elhelyeznek. 16 évesen kb. 100%, hogy nem fogsz nevelőszülőkhöz kerülni. Ebben a korban inkább barátokat keress, illetve kezdj el már most felkészülni, hogy minél hamarabb elköltözhess. 16 évesen már vállalhatsz munkát, 18 évesen pedig elméleti akadálya nincs, hogy elköltözz.
2021. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
90%

Atyagatya.... 16évesen ilyen értelmi szinten állsz...????

Milyen konkrét vádakkal tudnád bebizonyítani, hogy a szüleid alkalmatlanok a nevelésedre...?

És mi lesz, ha majd olyan nevelőszülőkhöz kerülsz, ahol van még két-három Ármándó meg Gazsi...???


Ez már csak bokréta a kalapon... :-D

2021. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

#12 köszi

#13 azt se tudod mi a helyzet de azért próbálsz oltogatni xd

Te se lehetsz olyan értelmes Gazsi ha ebben leled az örömödetxd

2021. máj. 3. 11:55
 15/32 anonim ***** válasza:
90%

Jézus ereje. Ne haragudj, de akit nevelőszülőknél helyeznek el, azt a szülei félholtra verik otthon, vagy nem látják el megfelelően. Rád meg fintorog apukád, ha puszit akarsz adni, ezért le akarsz lépni?

Hidd el sokunknak volt nehéz gyerekkora, de nem az a megoldás, hogy szeded a sátorfádat és idő előtt lelépsz. Kicsit tájékozódj már a világban, hogy milyen emberi sorsok vannak. Gondolj bele ha nevelőszülőkhöz kerülnél (amire így nincs esély) egy olyan gyerektől vennéd el az esélyt, akinek mondjuk rendes ellátást sem adtak a saját szülei, és terrorban tartottak. Szerintem az a te bajod, hogy kicsiként a feneked ki volt nyalva, most meg már próbálnak felnőttként kezelni és nem tetszik.

Nem akarok túl nyers lenni, nem ismerlek, de az itteni reakciók alapján legalább láthatod, hogy butaság amin gondolkozol, és kicsit gondolkozz el inkább magadban.

2021. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
14: akkor írd le, mi az a helyzet, aminél még néhány c-típusú "mostohatesó" is jobb lenne, idegen családban....!
2021. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
#15: 10pontos! :)
2021. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Már irtam hogy nem akarom leírni nyilvánosan mert egyrészt sok dolog történt másrészt meg nem akarom nyilvánosság elé tárni olyan szinten a magánéletem de ha ennyire ragaszkodtok hozzá akkor volt némi felnőtt tartalomban is részem (nem az apukámmal)


Az igaz hogy van más gyerekeknek sokkal rosszabb helyzetük és nem akarom el venni az esélyt.

De szerintem nekem sem a legjobb szinte terrorba vagyok tartva de m1 akkor inkáb hagyjuk ha itt mindenki csak bunkó tud lenni és normális választ nem tud itt adni senki 1-2 ember kivételével

Azt se tudjátok mik történtek de már en vagyok a szar hogy mertem rákérdezni

2021. máj. 3. 12:10
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
anoním fórumon, névtelenül mitől félsz...???
2021. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira lehetetlen a helyzeted, miért nem fordulsz egyenesen a gyámhatósághoz, gyermekvédeelmhez???


Vagy azt hiszed, hogy van egy weboldal, ahol - mint az ingatlanhirdetéseknél - fenn vannak potenciális nevelőszülők (bemutatkozással, fotóval, stb.) és kattintani lehet rájuk, kiválasztani a neked legszimpatikusabbat...? VAgy hogyan képzelted el ezt???

2021. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!