Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van valami olyan oldal ahol...

Van valami olyan oldal ahol szerezhetek nevelő szülőket?

Figyelt kérdés

Vannak saját szüleim de nem igazán jó ez a család,mindennap megy valami veszekedés,anyukámmal jóban vagyok de az utóbbi időben sokat veszekednek apukámmal es szinte ha csak egy puszit adok anyumnak mar el küld melegebb éghajlatra hogy ne lógjak rajta egésznap,mikor aznap először adtam neki puszit amugy meg nem voltam vele tehát nem lógtam rajta!

Apukámmal teljesen rossz a kapcsolatunk, többször próbáltam kezdeményezni hogy jóba legyünk de a vége az lett hogy finytorgott ha puszit akartam adni vagy valami csúnyát mondott ami rosszul esett,testvéremet meg hagyjuk inkább,sokat csesztet de néha jófej... Ebből azt akartam kihozni hogy nem érzem túl jól magam,sokszor vagyok szomorú,

Az se jo ha segitek meg az se ha nem, úgy érzem kivételezve van a testvéremmel,az nem baj ha valamit ő csinál csak az ha én és stb. Tehát szeretnék nevelő szülőket és nem az kell hogy meg vegyenek mindent hanem szeressenek és törődjenek velem! Nevelő otthont inkább passzolnám,es olyat akarok hogy nem kb 12-en lennénk egy családban hanem max 2-3-an. Tudtok olyan oldalt ahol kaphatnék nevelőket?

És tenyleg a nevelő otthont hagyjátok ki mert azt nem szeretném semmi képpen.



2021. máj. 3. 11:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
87%

En 16 evesen kerultem intezetbe, de csak azert ilyen keson, mert a szakkozepiskolaban akkor meseltem a pszichologusnak arrol, hogy mik mennek otthon. Nevelootthonba kerultem, egy nagyon jo helyre. De ez 16 evvel ezelott tortent, mar az a hely is lezullott.

Jelenleg nagyon rossz a helyzet a gyermekvedelemben es a gyermekotthonokban, nem ajalnom neked...csak rosszabb helyre kerulnel.

Neveloszulokhoz azt hiszem 11 ev alatt kotelezo a gyermekeket elhelyezni, es az sem mindig sikerul, mivel keves a neveloszulo. A neveloszulot nem a gyermek valaszthatja, es azt sem hogy hany nevelt gyermekkel el. De a te esetedben csak otthonba mehetnel, amit erosen nem ajanlok. Tanulj, dolgouz, sporolj minel tobbet, hogy 18 eves korod utan szabadulj.

Termeszetesen ha a testi epseged fenyegetik, szexualisan kihasznalnak akkor ne vedd figyelembe amit irtam, qkkor irany a gyamhatosag.

2021. máj. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

18 éves korodig lehetsz nevelőszülőknél.

Azért mert csúnyán nézett rád apád, nem fognak áthelyezni. Ha jelented is, első dolog, hogy kivizsgálják az ügyed.

Kamasz vagy, az nagyon nehéz, én is voltam az, hidd el.

2 éven belül túl leszel rajta.

Ha most jelented a szüleid, soha a büdös életbe nem lesz többet velük olyan viszonyod SE, mint ami most van.

Ha megerőszakolt a nagybácsi/nagynéni, nem adnak enni, vernek, megaláznak, akkor jelentsd.

De nagyon gondold át, mert visszaút nincs ha egyszer megindult a vizsgálat.

Nevelőszülőknek azok mennek nagyon sokan, akik arra harapnak rá, hogy némá, nem kő csemmiccse csináni, csak vigyázni a gyerekre, oszt jöna píz.

Olvasd el Móricz Zsigmond Árvácska c. regényét.

2021. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!