Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok ha megtudnátok...

Mit reagálnátok ha megtudnátok hogy a férjetek engedte a lányotoknak hogy autót vezessen úgy hogy nincsen jogosítványa?

Figyelt kérdés
17 éves lányunk most akarja elkezdeni a jogsit és a férjemmel "gyakoroltak" közúton az autónkkal.
2021. máj. 3. 11:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
81%

Ideges lennék. forgalommentes helyre vigye.

engem is elvittek át nem adott útra pl.

2021. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan nem örülnék, főleg, ha meg sem beszéltétek. Szerintem elhagyatott területen, földúton, ahol nem tehet kárt másban és jó esetben magában sem, ott valamennyire belefér, hogy kipróbálja az autót, természetesen normális keretek között, nem száguldozva. Viszont másrészről szerintem semmi szükség ilyesmire. Én anno nulla tudással kedztem a jogosítványt, jóformán azt se tudtam melyik pedál mire való, ennyire alapszinten voltam. Mégis megtanultam vezetni. Ez olyan, hogy iskolába se úgy küldi az ember a gyereket, hogy előtte megtanítja neki a tananyagot.
2021. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy a #9 írja. Teljesen felesleges kockáztatni, arra van az oktató spéci autója, hogy biztonságosan tudjon gyakorolni a tanuló forgalmi helyzetben. Ha összetöri az autót, vagy neadjisten balesetet okoz, nem fogtok örülni.
2021. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim válasza:
73%
Helyes, jól tette.
2021. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
68%

Egy fenét elég a kötelező óraszám! Az oktató elmegy enni, privát ügyeit intézni, lecsíp innen-onnan, beír ezt-azt és akkor még a vizsgabiztos is meghúzza párszor a tanulót.


A mi csoportunkból is csak azoknak lett meg a jogsi hamar, akik a határban már vezetgettek apucival, tehát nem a kuplungozással meg a váltással kellett bacakodni 40 percenként 4500 Ft-ért az első 30 órában..


Én nem örülnék, ha forgalomban gyakorolnának, mert őrült balesetveszélyes, de kietlen helyen kit zavar?!

2021. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
87%

Főút gáz.. de amúgy jól tette.

8-assal egyetértek, viszont véletlen lepontoztam, bocsi

2021. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
72%

10-es!


Én megkérdeztem az oktatót, hogy ismerőssel be lehet-e menni a tanpályára.


Azt mondta nem. Ki kell fizetni a 4600 ftot mert ő ott tanít engem PARKOLNI!!! De semmi másért nem mehetek be!


Első órától forgalomba vezetek fosok, mint állat mert nem tudom biztosan vezetni azt a szart. Így velem kiabál... Persze ő 28 év vezetés után könnyen dumál. Most ott tartok hogy egy darabig nem is fogok menni. Csak a pénzt adom le, mert h vezetni nem tudok az is fix és így nem is fogok megtanulni

2021. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
36%
A tanulók is jogosítvány nélkül vezetnek.Gyakorlás nélkül nem lehet megtanulni vezetni.
2021. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 6500 ft/ óra és vidék...
2021. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
91%
#19: atyaég! Jó, hát az enyém már régen volt, de az is túl sok pénzbe került!
2021. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!