Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogy dolgoztátok fel,...

Szülők, hogy dolgoztátok fel, hogy kamasz gyereketek nemi életet él? 37/N

Figyelt kérdés
15 éves kisfiam szekrényében két doboz óvszert és síkosítót találtam meg pár fotót egy lányról, akiről azt se tudom, kicsoda. Beszéljek vele, vagy hagyjam, majd ő elmondja? Olyan kínos ez, nekem ő még nagyon gyerek, minek szexel?

2021. máj. 3. 19:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Ne hozd szóba ő dolga. Majd ha akarja elmondja. Gondolom te sem számolsz be neki minden menetedről.
2021. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Nem biztos hogy szexel!

Felkészült az biztos és optimista.

A lányokat szereti.

Én nem szólnék neki lehet hogy iszonyat kellemetlen helyzetbe hoznám.

2021. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
15 évesen a fiúk már simán élhetnek szexuális életet, nem kell lebaszni meg semmi ilyen. Beszélj vele arról hogy fontos a védekezés, bár ahogy látom ő is tisztában van vele, úgyhogy neked semmi dolgod. Nem kell ezt túl aggódni.
2021. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
39%

Ne szólj neki, mert kamasz és nagyon kellemetlen lenne neki! Sokáig utálna is egyébként.

Persze ez attól függ, hogy milyen a kapcsolatotok. Mert ha van olyan anya-fia kapcsolat, akkor lehet beszélni róla, de akkor már Ő mondta volna neked, szóval szerintem nincsen.

Most kezdik érdekelni egyre jobban a lányok, nem kevesen 15 évesen már szexelnek ha tudna, bár inkább a lányokra jellemző sajnos általában. De fiúknál sem ritka a mák világban.

Lehet, hogy óvszerben veri ki és ennyi. De az is lehet, hogy elég nagy kárral rendelkezik és imádják a lányok, vagy az idősebb nők.

Emlekszem egy ismerősömnek a fia 15volt, de van 20as kár volt alatta. Az elvált anyukákat dugdosta. :D Apja büszke volt rá, de az anyja ki volt akadva mikor megtudta. :D

2021. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Én se szólnék neki arról, hogy ezt találtam, minek? Esetleg szóba hoznám, hogy elég idős már, biztos testi vágyai is vannak, és ha valóban így van, akkor használjon óvszert (az elejétől!!), meg vigyázzon nagyon a lányra, mert a lányoknak ez nagyon sokat jelent. De ennyi, én biztos nem mondanék vagy kérdeznék semmi konkrétumot az ő dolgairól.
2021. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
15 évesen már simán szexelhet. Semmi baj nincs vele. Nem kell túlaggódni, mert tudja h fontos a védekezés. Én is 15 évesen kezdtem szexelni. Lehet h nem is volt meg az első alkalom,csak felkészült.
2021. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg azért titkolja előled, mert érzi, hogy te még “nagyon gyereknek” tartod őt. Finoman kérdezd meg esetleg tetszik-e neki valaki, vagy mesélj az első szerelmedről. Hátha ő is megnyílik előtted, és beavat jobban a dolgaiba. Amúgy meg az nagyon jó, hogy óvszert használ. De az is lehet, hogy csak otthon egyedül ismerkedett az óvszerrel, és nincs még szex-kapcsolata. Az apjával esetleg egy kamasz fiú szívesebben beszél ilyesmiről.
2021. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként meg 14-15 évesen a suliban is kapnak óvszert, mondjuk síkosítót nem tudom, már lehet azt is adnak mellé.

Felvilágosító órákon adnak. A fiam is hozott haza vagy 7db-ot a suliból.

Ő mondta nekem.

2021. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
83%
Ne hozd szóba! Teljesen normális dolog. Az lenne a baj, ha nem érdeklődne.
2021. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem biztos, hogy szexel. A fiúk szeretnek egymás közt menőzni, nagy fiúnak látszódni.
2021. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!