Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért engem bántanak az apjuk...

Miért engem bántanak az apjuk miatt? Nem adtam elég szeretetet? Mindenért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
5 gyermekem van, és sajnos a férjem nárcisztikus, sokszor idilli itthon a helyzet, de egy héten egyszer azért bekattan és ordítozik a gyerekekkel, sértegeti őket, tettlegesség még nem sokszor volt, csak párszor köpködés, földre szorítás , de konkrét verés nem. Nekem is nagyon fáj,hogy ilyen, de én nagyon sajnálom ezt, a gyerekeimet is, viszont én soha nem bántottam őket, és senkit se. Én nagyon szerettem őket mindig is, de a gyerekeim nekem esnek mindig, hogy miért nem válok már el, meg hogy nem is foglalkozom a rettegésükkel. Elmondjam a férjemnek? Foglalkozom a lányokkal, de én ezt nem így oldom meg, szépen lassan, meg hát nem is tudnám őket eltartani, amúgy is már 3-an nagykorúak. Nem vagyok olyan heves, mint ők, és úgy érzem, mindenért én vagyok a hibás.
2021. máj. 3. 23:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/108 anonim ***** válasza:
100%
Az ok, hogy a te életed sz@r, de nincs jogod ahhoz, hogy a gyerekeid életét is ilyenné tedd. Az hogy most a férjeddel élsz, a te saját döntésed. Dönthetnél úgy, hogy már nem bírod tovább és elmész. A gyerekeid viszont nem.
2021. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/108 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, dehogy válsz el... Újabb kamu :D
2021. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/108 anonim ***** válasza:
100%
102.ja meg hirtelen több "bántás" válasz miatt gondoltam meg magát mikor korábban közölte hogy elválni nem mer mert fél és nem tudja úgy eltartani őket XD..
2021. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/108 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebbe nőttem fel. Apám egy erőszakos, mocskos fėreg, anyám meg egy mindehhez asszisztáló ri.b@nc, akinek annyival el van minden intézve, hogy megb.ssza. Lassan 2 éve nem tartom egyikkel sem a kapcsolatot. Miután elköltöztem, még próbáltam, de egyszerüen undorodom tőlük, és hányingerem van a puszta látványuktól. Tesóm ott van, őt tudják manipulálni, pénzeli öket Próbáltam segíteni neki, de nem lehet. Házat vettem, hogy költözzenek oda, de telebeszélték a fejét, hogy miért nem adtam kölcsön neki a pénzt, hogy vegyen magának. (Mert több milliót senki nem ad csak úgy kölcsön, plusz "szüleim" is eljátszották a bizalmam. Egy fél ház árát adtam oda "kölcsön", majd mikor szóltam, hogy jó lenne visszaadni, jött az, hogy lelaktam. Na arra ihatok hideg vizet. Szóval ha van egy kis gerinced, és valóban érdekel a gyerekeid sorsa, és esetleg az öntudatra ébredésük után szeretnéd, ha nem leköpnének (amit így simán megérdemelsz!) hanem esetleg megálljanak beszélni veled, akkor minnél hamarabb válj el. Ha ez nem megy, akkor köpj fel, és állj alá. Az, hogy veled mi lesz senkit nem érdekel. De nincs jogod a gyerekeidet tönkretenni! Az ilyen "szülők" semmivel nem különbek, mint a pedofilok. Remélem az élettől visszakapjátok! Mert az ilyenek szoktak egyedül megdõgl.eni, aztán majd akkor találnak rá, ha már az utcára érzik a szaga. De hajra! A kis pi.nád legyen az első, a gyerek amúgy is csak azért van, hogy a család pénzeljen miattuk. Ui, nem olvastam végig a hsz.eket. De ha nem lépsz, pusztulj meg!
2021. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/108 anonim ***** válasza:
100%
Na, kíváncsi vagyok, mi jöhet még.
2021. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/108 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mekkora egy féreg vagy..
2022. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/108 anonim ***** válasza:
100%
5 gyerek életét nyomorítottad meg. Nagyon buta nő vagy. Én a gyerekeid helyében öregkorodban az ajtót se nyitnám rád, majd a kedves férjed intéz téged.
2022. febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/108 anonim ***** válasza:
79%
Elváltál végül?
2022. febr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!