Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért engem bántanak az apjuk...

Miért engem bántanak az apjuk miatt? Nem adtam elég szeretetet? Mindenért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
5 gyermekem van, és sajnos a férjem nárcisztikus, sokszor idilli itthon a helyzet, de egy héten egyszer azért bekattan és ordítozik a gyerekekkel, sértegeti őket, tettlegesség még nem sokszor volt, csak párszor köpködés, földre szorítás , de konkrét verés nem. Nekem is nagyon fáj,hogy ilyen, de én nagyon sajnálom ezt, a gyerekeimet is, viszont én soha nem bántottam őket, és senkit se. Én nagyon szerettem őket mindig is, de a gyerekeim nekem esnek mindig, hogy miért nem válok már el, meg hogy nem is foglalkozom a rettegésükkel. Elmondjam a férjemnek? Foglalkozom a lányokkal, de én ezt nem így oldom meg, szépen lassan, meg hát nem is tudnám őket eltartani, amúgy is már 3-an nagykorúak. Nem vagyok olyan heves, mint ők, és úgy érzem, mindenért én vagyok a hibás.
2021. máj. 3. 23:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:
100%
Gyámügynek itt lenne mit megvizsgálnia az biztos...
2021. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:
100%

30.mert HAGYOD hogy bántsák őket azért bántanak ezt fogd fel!

nincs kihez fordulniuk mert te se támogatod őket...

2021. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 A kérdező kommentje:

+ a lányom rohadt csicska g**cinek nevezett :( rosszul esik


azt mondja mindig,hogy nalam nincs szubmisszívabb ember, de azért mégse lehettem olyan rossz szülő, ha ő most szerető párt talált, mindig ezt is az orrom alő dörgöli, hogy nekem köszönhetően azonnal kiszűri a toxic embereket, és legalbáb ő talált egy szrető férfit

2021. máj. 4. 08:32
 34/108 A kérdező kommentje:
de értsétek meg, nem hagyom, mindig leállítom a férjemet, és én is sírok velük!
2021. máj. 4. 08:33
 35/108 A kérdező kommentje:
meg engem is bánt, nekem semmivel se jobb, és ha magamat nem tudom megvédeni, esetleg megvédhetne a legidősebb lányom, ő már könnyen van
2021. máj. 4. 08:33
 36/108 anonim ***** válasza:
100%

Gyámügy akkor vagy kérj segítséget titokban!..

nem hagyhatod hogy ez folytatódjon.

33.amúgy ezt megérdemled...

2021. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 anonim ***** válasza:
100%
Minek szültél akkor ennyi gyereket? Jézusom. Persze, hogy bántanak mert teljesen sötét és felelőtlen vagy. Vannak felnőtt gyerekeid is, ők biztos segítenének ha végre kidobnád a személyiségzavaros férjed. De nem fogod, mert mentálisan te se vagy okés és úgyse bírnád ezt meglépni. Mondjuk a fiad öngyilkos akar lenni, de hát te nem tudsz mit csinálni. Mosod kezeid, végülis csak az anyja vagy semmi több. Atya világ, szegény gyerekeid.
2021. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 anonim ***** válasza:
100%
35.ó szóval ahelyett hogy te felnőtt szülő létedre próbálnád megoldani a gondokat amiket TE csináltáld magadnak ráhárítod a nagyobbik lányodra csak mert idősebb..hát gratula milyen szülői példa ez!
2021. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 anonim ***** válasza:
100%
Tehát éveken keresztül csak nézted, hogy bántja a lányaidat, szerinted miért védene meg most az idősebb lányod? (Ja bocs, nem csak nézted, sírtál is velük.)
2021. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 anonim ***** válasza:
96%
Remélem csak kamu. Ilyen tutyi-mutyi szülő a világon nem létezhet... A nagyobbik lány oldja meg, amit te vagy 20 évig nem tudtál? Normális vagy ember? Szerencsétlen gyerekek! Sürgősen kezeltessétek magatokat a drága a férjecskéddel.
2021. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!