Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért engem bántanak az apjuk...

Miért engem bántanak az apjuk miatt? Nem adtam elég szeretetet? Mindenért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
5 gyermekem van, és sajnos a férjem nárcisztikus, sokszor idilli itthon a helyzet, de egy héten egyszer azért bekattan és ordítozik a gyerekekkel, sértegeti őket, tettlegesség még nem sokszor volt, csak párszor köpködés, földre szorítás , de konkrét verés nem. Nekem is nagyon fáj,hogy ilyen, de én nagyon sajnálom ezt, a gyerekeimet is, viszont én soha nem bántottam őket, és senkit se. Én nagyon szerettem őket mindig is, de a gyerekeim nekem esnek mindig, hogy miért nem válok már el, meg hogy nem is foglalkozom a rettegésükkel. Elmondjam a férjemnek? Foglalkozom a lányokkal, de én ezt nem így oldom meg, szépen lassan, meg hát nem is tudnám őket eltartani, amúgy is már 3-an nagykorúak. Nem vagyok olyan heves, mint ők, és úgy érzem, mindenért én vagyok a hibás.
2021. máj. 3. 23:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:
100%
A saját véreit gyermekeit alázza meg a férjed.Mégis mit vár majd tőlük, amikor majd öreg lesz és magatehetetlen?Melyik gyermek fogja az 5 közül gondozni? Egyik sem.Bedobják egy öregek otthonába majd.Vagy visszakapja az alázást valamelyik gyermektől.
2021. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 A kérdező kommentje:

Engem is bánt mindig, nem csak őket!


Sokszor engem védtek meg a gyerekeim, és most a legnagyobb rámtolta azt is,hogy miattunk lett rákos, mert mindig fel voltak cserélve a szerepek, és én életképtelen vagyok, és ez őt lelkileg annyira megviselte,hogy belebetegedett.

2021. máj. 4. 08:41
 43/108 A kérdező kommentje:
A férjem amúgy is nagyon elismert, szeretett ember ,mindenki imádja a városban, ezért úgysem hisz nekünk senki. Köztisztviselő, jogász, szóval nagyon okos is, lehetetlen tőle megszabadulni.
2021. máj. 4. 08:43
 44/108 anonim ***** válasza:
96%
eskü nem hiszem el hogy létezik ilyen semmirekellő szülő mint a kérdező meg a bántalmazó férj...még van képed a lányodra hárítani a megoldást szerinted fog majd segíteni ezek után? bár tuti biztos hogy kamu provokatív kérdés a válaszok alapján meg a elírás bár tény hogy létezhet ilyen de ááá túl jól kitalált sztori ahhoz. remélem hogy kamu! különben gyámügy vagy gyerekvédelem nem árt ha kimegy hozzátok és megnéz titeket
2021. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 anonim ***** válasza:
100%
Látom bármit is írunk a kérdezőnek nem fog fel belőle semmit!
2021. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/108 anonim ***** válasza:
92%

Jelentette valaki amúgy a kérdést!?

Provokatív, kamu nem létezik hogy ez igaz lenne főleg nő létedre nem...

2021. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/108 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Kísértetiesen hasonló sztori a gyerekek szemszögéből: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke.. Lehet, hogy ugyanaz a költő írta.

2.Ha mégsem kamu:

"Miért engem bántanak" Mert egy gyenge/bűnpártoló p|csa vagy, aki semmit sem tesz a megvédésükért, és ezért megérdemli. Ki a f@sztól kérjenek segítséget, ha nem tőled? Vagy a faszinak kell mennie vagy nektek. Egyébként nem sok időd van. A gyerekeid úgy el fognak idegenedni tőled, mint a sicc. Amint nagykorúak lesznek és valami lehetőségük lesz lelépnek, te meg egyedül maradsz a paliddal, és a gyerekeid rád sem hederítenek. De meg is érdemled majd.

2021. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/108 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, te szegény, nem csak a gyerekeidet hagyod a sz@rban, hanem te is vígan dagonyázol mellettük? Hát ez mindent megváltoztat. Tudod, mi a különbség? TE választod a férjed, de az apádat nem. Ha te úgy döntesz, hogy ebben akarsz élni, az a te dolgod, de a gyerekeidet nem rángathatod bele. Milyen jogon teszed ezt velük? Felelősséget kéne vállalni értük, mert igenis tartozol vele. Nem fordítva. Amúgy a rák kialakulásában igenis szerepet játszhat a stressz, szóval gratulálok
2021. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/108 anonim ***** válasza:
100%
Mi sajnos nem tudunk neked segíteni kérdező ha te nem jössz rá milyen szarban élsz most és meg kell erőszakolnod magad hogy változtass és nem a lányodra uszítani a felelősséget!
2021. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 anonim ***** válasza:
95%
Tudjátok válaszolók mi jutott eszembe? Ismerünk egy 5 gyerekes családapát, aki jogászként végzett és mivel politikus, ezért ergó köztisztviselő. Az túlzás, hogy mindenki szereti, de saját városában lehet. XD
2021. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!