Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért engem bántanak az apjuk...

Miért engem bántanak az apjuk miatt? Nem adtam elég szeretetet? Mindenért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
5 gyermekem van, és sajnos a férjem nárcisztikus, sokszor idilli itthon a helyzet, de egy héten egyszer azért bekattan és ordítozik a gyerekekkel, sértegeti őket, tettlegesség még nem sokszor volt, csak párszor köpködés, földre szorítás , de konkrét verés nem. Nekem is nagyon fáj,hogy ilyen, de én nagyon sajnálom ezt, a gyerekeimet is, viszont én soha nem bántottam őket, és senkit se. Én nagyon szerettem őket mindig is, de a gyerekeim nekem esnek mindig, hogy miért nem válok már el, meg hogy nem is foglalkozom a rettegésükkel. Elmondjam a férjemnek? Foglalkozom a lányokkal, de én ezt nem így oldom meg, szépen lassan, meg hát nem is tudnám őket eltartani, amúgy is már 3-an nagykorúak. Nem vagyok olyan heves, mint ők, és úgy érzem, mindenért én vagyok a hibás.
2021. máj. 3. 23:50
 81/108 anonim ***** válasza:
100%
te nem angyali vagy, ahogy "szerényen" jellemezted magad,hanem sátáni. Ha választani kell egy pszichopata férj és a bántalmazott gyerekeim között, biztos, hogy a kölykeimet választom.De te nem.....mert te szereted(????)mindkét oldalt....
2021. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/108 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha nem kamu, akkor a gyámügyre tartozik a kérdésed, a sztori meg amiket leírtál kimeríti a családon belüli erőszak fogalmát.
2021. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a férjed, hanem egy utcai idegen bánna így a gyerekeiddel azt is hagynád?
2021. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/108 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretsz te senkit kérdező, csak egy gyáva féreg vagy, aki nem mer (nem akar )kiállni a gyerekeiért, mert elveszítené a kényelmes eltartott pozicióját. Megér 1-2 pofont hetente a biztonságos ,langyos kis pocsolyád, amiben fetrengsz,ugye??? Csak változtatni ne kelljen rajta..ugye,te lusta dög..??
2021. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 anonim ***** válasza:
100%

Az én szemembe nem vagy anya 😅

Feláldoztad a gyerekeid a kolbászért (nem engedi az f betűs szót)

Megérdemelsz minden szót amit mondanak neked.

2021. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 anonim ***** válasza:
100%

"mintha olyan egyedülálló lenne ez az eset,több hasonlót is ismerek, ott igaz nincs fizikai bántalmazás,de heti 1 lelki dühroham, na az jobb"

Na ne szórakozz! Ha ez a tapasztalatod, akkor nagyon rossz körökben, családban, emberi kapcsolatokban fordulsz meg. Nem, rohadtul nem ez az általános.

2021. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/108 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok, hogy ez kamu, mert felkötöm magam. Ekkora gyökér idióta nincs a világon.
2021. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Mindenben. Kérlek ne bántsatok tovább, kapok én eleget. Elválok.
2021. máj. 4. 13:39
 89/108 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez egy jó döntés. Kis adalék: az én szüleim szimplán ordibáltak egymással, én voltam a legboldogabb hétéves, amikor elváltak
2021. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 anonim ***** válasza:
100%
másik adalék: nekem is katasztrofális gyerekkorom volt, verések, ordibálások, megállt a kés a levegőben hangulattal. apám verte anyámat is, nem csak minket gyerekeket. Már öregek, 80-hoz közel járnak és még mindig együtt vannak, nyírják egymást, egymás halálára várnak .Remek életük volt, elképzelhetitek... Pedig anyagilag nagyon rendben voltak-vannak, értelmesen ,szépen is élhettek volna. De nem.....megcsinálták a poklot már itt a földön .Fél karomat odaadtam volna gyerekként, ha végre elváltak volna. Most már csak elkerülöm őket, jó messzire.
2021. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!