Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért önzõ a gyerek, ha...

Miért önzõ a gyerek, ha külföldre megy dolgozni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 09:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább vagyok önző, de szabad, minthogy hagyjam, hogy más diktálja az életem :)
2021. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem önző.
2021. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Max az szemében önző, aki egész életében a felnőtt gyerekei nyakán akar lógni, vagy ne adja az ég velük akarja eltartani magát.

Ember, a gyerekeid felnőttek. Keress új célt, új értelmet az életednek, ne akarj a szülő szerepében maradni a felnőtt korú gyerekeidnél, mert csak megkeseríted az életüket.

2021. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne önző? ülföldön élek és nem tartom magam önzőnek. A szüleim maximálisan támogatták a döntésem, hogy a külföldi páromhoz költözzek.
2021. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!