Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámék miért ilyenek? Annyira...

Anyámék miért ilyenek? Annyira idegesítő ez a hozzáállás 16L

Figyelt kérdés
Anya és a férje amikor a fiúzásra kerül a sor (nagyon ritkán) teszem azt pl anya meséli hogy az egyik koleganőjének a lánya 16 éves és mindig más fickókkal járkál meg már nem az első pasija meg stb. Ilyenkor elkezdik vágni a fejeket meg mondják hogy ez mennyire gáz és hogy a mai világban már 15-16 évesen pasiznak a lányok. Én ilyenkor semmit nem szólok, nem akarok veszekedni de legszívesebben úgy elmondanám hogy hagyjátok már abba mert 16 évesen már teljesen normális ha valakinek barátja van. Anyámnak is 16 évesen volt először, és mikor ezt mondtam neki akkor elkezdi: "Hát de én megmaradtam nála nem mentem el mindig más pasival, megvártam amíg hazajött a katonaságból" meg stb stb sablon szöveg...Tök idegesítőek. Nekem már volt egy barátom amikor 14 éves voltam de azt el se mertem mondani mert vita lett volna belőle. Azóta se volt. Szerintetek ez normális? Mit várnak hogy mindenki legyen szűz 18 éves koráig mert ha azelőtt akár csak beszélget is fiúkkal az szégyen és gyalázat vagy mi?! Semmilyen más téren nem ilyen maradi és hülye felfogásúak, tök engedékenyek is amúgy, de ebben a témában iszonyatosan bután gondolkodnak. Mit tehetek ilyen szülők ellen? Nincs barátom amúgy, nem is lehetne. De ha lenne is, már csak azért is találkoznék vele és nem tilthatnának el tőle mert tuti hogy lázadnék. Mint bárki más is, mert ez nem normális dolog. Más is így látja? 16L
2021. máj. 4. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem,normális a lányomnak 18-éves koráig nem volt udvarlója,első a tanulás .
2021. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez marhaság, szerintem teljesen rendben van ha már 14-16 évesen párkapcsolata van valakinek. Attól hogy 16 évesen elveszted a szüzességedet nem leszel egy utolsó k**va.

Erről a dologról hülye véleményük van egyszerűen. Jól tetted hogy titokban tartod hogy volt /ha lesz srácod, semmi értelme elmondani ilyen gondolkodásmódú szülőknek.

2021. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

1# 😂 a nap kommentje.

És te ezt el is hiszed?

2021. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Már nem 70-es éveket írunk. Szerintem is rendben van ha egy 15-16 éve megy randizni.
2021. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Azért poén 14-16 éves lánykák sírnak ha diákmunkázni küldik őket mert még gyerekek de a kolbászra rákívánkoznak ahhoz érdekes módon már felnőttek.
2021. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Az én lányaim 14 évesen már pasiztak, teljesen normális.
2021. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

3-as nem egyfajta nevelésben részesül mindenki !

Nem mindenkinek,lehet eladni az okos telefont ,és a csirkemellet !

2021. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Én 16 évesen ismertem meg a kedvesem, és bizony 3 hónap után le is feküdtünk... Nyáron házasodunk..😌
2021. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Én megengedném, hogy szexelgessen 16 évesen, de ha gyerek jön össze, akkor el is pályázhat otthonról és mehet dolgozni. Vagy fogja fel, hogy ne szexelgessen, és végezze a kötelességét, vagy ha a másik utat választja számoljon a következményeivel.
2021. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit keverednek itt a dolgok. Ott szerintem is valami gond van, aki 16 évesen minden héten mással van. De azzal nincs semmi baj, ha egy 16 éves együtt jár valakivel. Az őseid ezt összemossák.
2021. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!