Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbocsájtanád ezt valaha a...

Megbocsájtanád ezt valaha a lányodnak?

Figyelt kérdés
Szétszedett egy 2 gyerekes családot. A férjel viszonya volt, a feleség pedig megtudta és borított mindent.
2021. máj. 5. 20:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
a férjet talán megerőszakolta? neki nem volt kötelező félremenni.
2021. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne bocsátanám meg? Nyilván meglenne róla a véleményem, de nem embert ölt..
2021. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Rosszul tette, de ez bocsánatos lenne nálam, elvégre anyaként nem a gyerek, se a feleség nem vagyok a történetben. A család így is meg úgy is szétment volna valószínűleg. Ha a nemlétező lányommal megtette, mással is megtehette volna, vagy meg is teszi mellette. Persze nem járok örömtáncot a dologtól, ha elég felnőtt már, a prédikálás nem segít.
2021. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Minden esetben nagyon fontos a szituáció. Én sokat beszélgetnék a gyerekemmel a döntéseiről, az érzelmi háttérről, ami ebben a helyzetben történt, ha be szeretne engedni. Ha mindenképpen van valami, amit el szeretnék neki mondani, megkérdezném alkalmas-e neki, hogy végighallgasson, ha igen elmondanám, amit el szeretnék - óvatosságra inteném minden irányba-a történtek miatt biztos vagyok benne, hogy magától

is rosszul érzi magát. De mérges nem lennék és nem ítélkeznék. Egyszerűen csak nem vagyok az a fajta..

2021. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem lennék rá büszke, meg se tapsolnám... De felnőtt ember, önálló döntési joggal. A mi kapcsolatunkon ez nem változtatna.
2021. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy megbocsájtanám neki. Hisz a gyerekem.
2021. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
83%

Megbocsájtanám.Mert a gyerekem.

És szerintem mindenhez két ember kell. A férfi a legnagyobb hibás!

Gyerekei vannak és ha egy nő felajánlkozik neki az lett volna a dolga hogy elutasítja mivel hogy felesége és gyerekei vannak.

2021. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem ellenem követte el, nem nekem kéne megbocsátanom. Az más kérdés, hogy nem értenék egyet a döntésével, de egyrészt nem tudjuk mi a szituáció, másrészt meg ha már ítélkezni kell valaki felett, inkább a férfi a hibás, aki megcsalta vele a feleségét annak ellenére, hogy van két gyerekük. A lánynak se kellett volna belemennie, ez igaz, de attól még nem gondolom, hogy ez változtatna a szülő-gyerek kapcsolaton.
2021. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
Meg hát.
2021. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Igen
2021. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!