Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mérgező családból származó...

Mérgező családból származó lelki sérülések ellen? 0 önbizalom, hogy lehet innen felállni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Az idő minden sebet begyógyít. Amúgy meg koncentrálj a jövőre, tarts minimális kapcsolatot azokkal, akik lehúznak.
2021. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Minden kapcsolat megszakítása, támogató barátok keresése.
2021. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
1-es, lófaxt gyógyít be az idő. 48 éves koromig nem hiszem el, hogy jó vagyok, a szakmámban sikeres, pedig napi szinten hallom az ügyfeleimtől is, mégis egy felkészületlen szarnak érzem magam (szabadúszó vagyok, önállóan dolgozok, agyonszabályozott szakmában, és 25 év alatt nulla büntetéssel). Mégis nulla az önbizalmam.
2021. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a kapcsolat teljes megszakítása, terápia és önismereti csoport húzott ki ebből a gödörből. Nem áltatlak, piszok nehéz volt és évekig tartott, de ezerszeresen megtérült.
2021. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
76%
Keress olyat ami érdekel, helyezkedj el abban, fejlődj, sportolj sokat, az növeli az önbizalmat is. Szerezz olyan barátokat akik tudnak motiválni, stb.
2021. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kis külföld nagyon jót tesz. Én a Karib tengerre kerültem pincérként 22 évesen. Ma már sajnos nem érdemes elkezdeni, annyira megváltozott ott is minden, de akkoriban életem legjobb döntése volt. Anyagilag es kedélyállapotilag helyrejöttem, kinőttem a családi gazból, jól éreztem magam akkoriban. Számodra most, ha lemegy a Covid, irány nyugat Európa, a célországnak és szakmádnak megfelelő nyelvtudással.
2021. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: ha ott kis sikerélmény ér, rájössz majd, hogy lehet másképp / jobban is csinálni (a családi életet), s onnantól kezdve minden faxa
2021. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2022. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!