Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna, ha a 12 éves lányod...

Zavarna, ha a 12 éves lányod odalenne Lil Peep-ért?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Az ki a szösz?
2021. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Zavarna de nem kényszeríthetem arra hogy ne szeresse. Majd kinövi.
2021. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
A gyerekeknek kell valaki akit idealizálhatnak. Amíg nem fordul a drogok felé a gyerekem egy ilyen elcseszett alak miatt (jaj bocsi, "véletlen" gyógyszer túladagolás vitte el ), addig ha csak a zenéjét hallgatja, nem zavarna. Az meg hogy SZÁMOMRA unalmas, egysíkú a zenéje, lényegtelen, nem nekem kell hogy tetsszen. De ne akarja majmolni. Lógós, feladta az iskoláit, kicsinálta magát gyógyszerrel. nem egy követni való példa. Nem sok szeretnivaló van benne se életútra, se külsőre. .
2021. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Persze, hogy zavarna.

Megnéztem az egyik videóját olyan a srác mint valami rossz drogos.

Gyerek még majd kinövi.

2021. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Csak egy szokáyos magyar "sztár", suttyó celeb...
2021. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

Zavarna. Fixen megkérném rá,hogy nézzen utána kicsit a dolgoknak,mielőtt le akarja szpni őket.

Sokan imádják Snoop Dogot is,aki tényleg egy kutya. Nyíltan vállalja,hogy verte a családtagjait,hogy strici volt és mindenkinek tetszik.

Erre van igénye a sok hlyének bezzeg.

2021. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Jezusom dehogy zavarna. Igaz hogy Lil peep mint ember egy kalap szar es a zenejeert sem vagyok oda, de nem ezek a fontos dolgok. Egy haverom anno Sid Viciousert rajongott, o is egy hasonlo hulladek ember meg a regi idokbol. A haverom kifejezetten jofiu volt, semmit nem vett at a csavoltol. Rengeteg zulott muvesz van, Curt Cobaint es Jim Morison is brutal zulottek voltak pedig ok meg jok is. Ha csupan azert idegeskednek mert nem tetszik amit hallgat akkor mar a gyerekdaloknal meg a bocibocitarkanal megallt volna a szivem.

Ne legyel mar ennyire vaskalapos, inkabb azt figyeld hogy eli az eletet. Ha olyasmit tesz amit helytelenitesz akkor jobban meg tudom erteni miert vagy ideges.

2021. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Magyar xd

Szerintem ilyen kérdést itt ne tegyél fel, itt a legtobb válaszoló elkönyvel valakit azert rossznak, mert van tetkója. Amugy meg az osszes híresebb ember vagy drogozik vagy bűnözik vagy iszik, ettol függetlenül aki hallgatja ot/oket nem akar ra hasonlítani, csak szereti a zenéjét, ennyi.

2021. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
"Megnéztem az egyik videóját olyan a srác mint valami rossz drogos." Nem csak olyan, az is volt keményen. Bele is halt.
2021. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
" az osszes híresebb ember vagy drogozik vagy bűnözik vagy iszik" Még jó hogy baromságokat beszélsz.
2021. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!