Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hagyjam, hogy a férjem fia...

Hagyjam, hogy a férjem fia hozzánk költözzön?

Figyelt kérdés
Muszáj kiírnom magamból. Tehát férjemnek van az előző kapcsolatából egy kamasz fia. 14 éves és ide akar költözni. Az anyukája egyébként nem volt soha annyira szigorú. De a fiú úgy gondolja az anyukája túl szigorú, és itt nálunk nincsenek szabályok. Amikor havonta 3 napra itt van akkor ugye a férjem természetesen azt az időt vele tölti. Ezzel nincs is semmi baj. De én nem biztos, hogy bírnám ha állandóan itt lenne. Engedjem? A ház az én tulajdonom nem közös.

2021. máj. 10. 19:11
A kérdező szavazást indított:
Engedd meg.
Semmiképpen se.
Jöjjön és majd meglátja, hogy itt is vannak szabályok.
Egyéb.
167 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
87%
Egy próbát megér sztem.
2021. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
89%

Hiába tiéd a ház, ha a párod akarja, és nem engeded, a kapcsolatod mehet rá.

Én ugyan szintén nő vagyok, de ilyen helyzetben nem akarnék olyan férfival együttélni, akiben egy pillanatra is felmerül, hogy esetleg ne engedje oda!

2021. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
97%
Költözés előtt tájékoztasd a szabályokról és arról, hogy a házimunkából mi lesz az ő része.
2021. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
93%
a ferjeddel elore beszeljetek meg a szabalyokat, es mindketten kerjetek szamon tole azokat, kulonben te leszel a rossz zsaru. ha ez mindenkinek oke, akkor nyugodtan odakoltozhetne szerintem
2021. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
30%

Ez nagyon furcsa felfogás egy nőtöl, ne haragudj...


A párodat a saját gyermekével együtt kell elfogadnod, ez alap szerintem.


Hogy gondolkozhatsz így egy gyerekről, aki szereti az édesapját, és vele élne szívesebben?


Inkább keress olyat, akinek nincs még gyereke

2021. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
81%

Csak akkor ha anyuka fizet gyerekzartast apukank es egy le is papirozzak !!!!


Gyereknek szabalyokat szabni. Elmondani h a te lakasod te szabalyaid !

2021. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván nem akarod.

De ha odaköltözik, akkor a szabályokat a férjeddel kell tisztázni. Különben kapsz egy csomó munkát a nyakadba de szavad nem lesz

2021. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
50%
Ha már egy férjes csávóval jöttél össze, akkor a gyerekeivel is számolnod kellett volna..
2021. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
37%
Ne engedd meg. Mert ha megengeded, onnan kezdve lőttek a nyugalomnak.
2021. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 A kérdező kommentje:
Nem lenne ellenvetesem ha tudnám hogy a fiú nem lusta. Lehet idejöhet ideiglenesen és meglátjuk. De a szabályokat mindenképp lefektetjük! Férjem is hasonlóan gondolkodik.
2021. máj. 10. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!