Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit engedsz meg a 12-14 éves...

Mit engedsz meg a 12-14 éves lányodnak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 21:29
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
20, nalunk azert anya ismerte a baratnoim anyját, es volt hogy telefonhivasba beszélték meg, hogy átmehetünk egymashoz stb. (12-14 evesen) Aki normalisan van nevelve, az nem fog ilyet csinalni. En egyszer mondtam azt, h baratnomnel vagyok, kozbe egy fiuval fagyiztam, mert nem mertem otthon beadni ezt a “tetszik egy fiu” témát.
2021. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
90%

Szőrtelenítést simán engedem. Kb 1 éve szólt hogy zavarja a lábán a szőr, mondtam hogy akkor szedjük le. Megmutattam neki milyen módszerek vannak és végül a borotva mellett döntött. Aztán kb fél éve kitalálta, hogy a karján lévő is zavarja. Elmondtam neki, hogy szerintem nem annyira látványos, de mivel továbbra is zavarta, ezért oda gyantát vettünk.


Hajfestés még nem merült fel, kezdésnek nem engedném. Először próbálkozzon színezővel, nézze meg, hogy egyáltalán önmagán tetszik-e neki a szín. Ha tetszik akkor elvinném fodrászhoz, nehogy otthon nekiálljon egyedül.


Tetkó sem merült még fel, de azt nem engedném. Nem vagyok benne biztos, hogy 13 évesen ki tudna találni valami olyan mintát, ami 50 évesen is tetszik neki, örömmel néz rá és nem kell 5 év múlva szaladni leszedetni vagy rávarratni.


Barátja még nincs, de hosszabb együttjárás után engedném, feltéve hogy megbízok a fiúban. Elmagyaráznám a védekezés fontosságát, illetve hogy semmit nem kell tennie, amit nem akar.


Smink: Egyelőre korrektort, szempillaspirált és csillámos ajakápoló balzsamot használ. Ezeket engedem, de igazából minden más is mehetne, ameddig nem használja túl feltűnően.


Ruházat: Farmer+pulcsi kombót hordja a legtöbbet, nem tudok ebbe belekötni. A nagyon kivágott, szétszaggatott darabokat nem engedném.


Meddig lehet kint:este 8 óráig.

2021. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
33%
Szőrtelenítés oké, smink, tetkó, hajfestés nem, barátnőkkel mehet ahova akar, ott aludni csak alkalmakkor, miután egyeztettem a szülőkkel, barátja tőlem lehet, de nem mehet át és ő sem jöhet ide, suli után tali és ennyi.
2021. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
83%
#23 azt ugye tudod, hogy nem csak este állt fel a dákó?
2021. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
57%
24, semmi köze a szexnek ahhoz, hogy nem engedem ott aludni.
2021. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
23: megkérdezhetem, mi az oka, hogy semmiképp nem mehetnek egymáshoz csak suli után lógjanak az utcán?
2021. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
74%
Persze. 12 éves gyerek ne zavarjon más családot rendszeresen a saját otthonában. Minket se zavarjon itt idegen gyerek. Pláne ne "párkapcsolat" címszó alatt. Ennyi idősen bőven elég suli után 1-2 óra.
2021. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Szőrtelenítés:

Mikor zavarni kezdte kipróbáltuk és átbeszéltük a lehetőségeket, elmentünk a kozmetikusomhoz, azóta oda hordom gyantáztatni.

Bb krémet szempillaspiralt hasznal, itthon van hogy kísérletezik nagy sminkekkel, meg nem merult fel hogy utcára vagy iskolába szeretne ilyenben menni.

Orulnek ha nem festene a hajat. Ha szeretne nyáron színezovel

Megengednem.

Barátnők nem gyakran, de alszanak nálunk, ő is náluk, baratja meg nincs (14), szerintem is kicsit korai, de tudom, hogy van, akinek korábban is aktualis, azt hiszem ha majd aktualis lesz és annyira komoly, hogy már nem elég a randizás, akkor inkább a fiú aludjon nálunk. Nekem 16 évesen lett 17 éves korunktol aludt nálunk, én náluk csak 18 után altattam. Bár végülis a barátnőkkel is alakulhat valami, kicsit másként mennek a dolgok a mostani kamaszoknal, úgy látom, mint mikor én voltam kamasz.

Kint sötétedésig lehet.

Tetoválást nem engedném.

A ruhazkodasa kimerül a farmer szürke/fekete/fehér pólóban és néhány egybe ruhaban, télen színes harisnyakkal, úgyhogy ebben meg nem ütköztek a nézeteink.

Évszaknak nem megfelelő ruhat (vékony harisnya, rövid szoknya, alig kabát farkas ordító hidegben) nem engednék. Nagyon kivagottat, nagyon rovidet sem. Nem orulnek a szakadtnak (pedig nekem engedtek kamaszkoromban)

2021. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
84%
#28-nak tök igaza van. Honnan tudod, hogy a kislány hetero?
2021. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

En mit engedek: szőrtelenítés, kimoshato festek szünetben vagy az obline oktatas alatt. Smink: korrektor, szempillaspiral, szemoldok természetesre formazasa. Alapozo, szemhejre smink, tus..stb max itthon "játszani",tanulgatni.- elég nevetségesen fest szamomra egy 13 eves full sminkkel 😅 meg ha a sajat lanyom is😅.

Tetko..vicc.. még jo h nem. Sőt piercing sem. Ruha: forronaci, átlátszó ruha tiltolistas...szaggatott gatya johet.. télen is..de akkor ala harisnya 😅 Lehet tini, vagány kinezete..de...ne legyen kint a feneke es a melle. Baratjanal alvas...hathogyne..maaajd tan 12-14evesen megengedem...hat hogyne... minimum 16.

2021. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!