Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt már ilyen másokkal is?

Volt már ilyen másokkal is?

Figyelt kérdés
Egyszer az egyik szülőtök kis pitiáner dolog miatt elhordott titeket mindennek (pl. nem tudtam hogy kell egy bevásárlókocsit kivenni a helyéről), azt mondta, hogy nem lesz belőletek semmi, nagyon ordított veletek és ez a dolog gyakran az eszetekbejut és dühít.
2021. máj. 14. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Volt, igen. Nem tudom, idegbeteg emberek miért alapítanak családot:(
2021. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Igen!

Egyszer egy ebédnél ittam pár korty vizet a poharamból, miközben a levest ettük. Innen 2 perc alatt eljutottunk odáig, hogy soha nem fogok munkát találni (mert undorítóan viselkedek), és munkanélküli leszek és csóró.

:DDDDDD

2021. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Elég gyakori. Persze, van pár eset, ami "emlékezetes", de már rég nem nagyon veszem fel. Hirtelen haragú. Tudom, hogy nem gondolja komolyan, ő is tudja, hogy nem gondolja komolyan. Ettől azért még nincs rendben, és néha m*rhára dühít, de ez van.
2021. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
2-es, ezt a messzemenő következtetést, amit levontak!!
2021. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Általában ezek a pitiáner dolgok már csak az utolsó cseppek a pohárba. Valószínűleg valami miatt felgyülemlett benne sok dolog. Ezzel nem pártolni akarom, csak azt mondom, hogy nem a konkrét kiváltó tevékenység miatt ordít le, az már csak a beindítója a dolognak.
2021. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%

#4

Ugye?

Spoiler: van munkám és nem vagyok csóró

Szóval izgalmas jóslat volt, de nem vált be nekik. :D

(Valamiért a szüleim rettenetesen rá voltak pörögve arra, hogy nem lesz munkám soha, pedig nem voltam sose rossz tanuló meg lusta, és nekik se volt gondjuk soha a munkával, szóval nem értem honnan jöhetett ez a trauma nekik, de voltak még hasonlók. A kamaszkori pattanásaim miatt is jöttek a munkanélküliséggel...)

2021. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Körülbelül 8 éves voltam, és láttam egy mesét, amiben a karakter véletlenül "megsokszorozta" magát. Mondom anyának: "vajon milyen lenne ha mindenki olyan lenne mint én?" Na, innen oda jutottunk, hogy elkezdte felsorolni, miket csinált Hitler a zsidókkal a 2. vh-ban, mert ők se olyanok voltak, mint ő, és el nem tudja képzelni, hogy juthat ilyen szörnyűséges zsarnoki gondolat az eszembe. Aztán még a végén, ultimate sértésként hozzátette, hogy azért is szar vagyok, mert nem eszem meg a lencsefőzeléket.


(:

2021. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Sajnos a szülők sem tökéletesek, és néha hibáznak. Sajnos néha ilyenkor a másvalami, másvalakik miatti feszültséget a gyereken verik le anélkül, hogy ezt a sértést a legcsekélyebb mértékben is komolyan gondolnák akár egy perccel később is. Ugyanakkor a szülői tekintélyük szinte sosem engedi meg, hogy emiatt bocsánatot kérjenek.

Amelyik szülő gyakran viselkedik így, az tényleg egy féreg.

2021. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
100%
Hajjaj, az egész gyerekkorom ilyen volt.
2021. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Laylah ***** válasza:
Metionin, nekem is. Azóta meghalt a problémák forrása, érdekes módon egy szülővel azóta angyali nyugalmam van.
2021. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!