Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok, felnőttként szoktatok...

Lányok, felnőttként szoktatok még az anyukátokkal vásárolni?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és szerintem kb havi egyszer biztos elmegyünk együtt vásárolgatni, vagy csak nézelődni. Mennyire számít ez cikinek?

Saját magamnak fizetem a dolgokat, szóval nem azért megyek vele, hogy ő fizessen.


2021. máj. 16. 11:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem. De én gyerekként se szerettem.
2021. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Miert lenne ciki? Xdd. Meg mindig itt tartunk? 21 evesen vannak dolgok amik "cikik"?

Foleg itt gyakorin kb minden 2. Emberke arrol ir hogy 18 evesen elkoltozott otthonrol es megszakitott minden kapcsolatot a csaladjaval, szuleivel foleg. Rohadtul nem "ciki". Egy egészséges kapcsolat ilyen 2 no kozott. En mar sajnos nem tudok menni anyukammal mert nem tud annyit gyalogolni, ettol függetlenül siman elmennek vele.

2021. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

32/N

2021. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
24 a lányom, és igen, szoktunk együtt vásárolni. Jófej anya fizet ilyenkor :)
2021. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
21 évesen még otthon laktam, és bár nálunk anyám utál vásárolgatni, de persze, mentünk együtt. Most már inkább azért nem, mert elég messze lakunk egymástól, nincs olyan, hogy összefutunk a boltban.
2021. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne ciki? Én elszoktam vele menni, nem szégyellem.

(Vendéglátásban dolgozom, s nagyon sokan vannak, akik az anyjukkal ülnek be kávézni, ebédelni, bár most a vírus miatt elvitelesen egy ideig, de mentek együtt sétálni is. Miért lenne ezzel probléma? Szerintem jó dolog ha valaki ennyire jóban van az anyjával.)

2021. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Én 39 évesen is szoktam vele boltba vagy csak mászkálni menni, sőt, van hogy a gyerekeim is jönnek. Az elején megbeszéljük, hogy aznap ki lesz a STEFI (én vélogatok, S TE FIzetsz) vagy mindenki magának veszi a cuccokat.

Nem értem ez miért lenne ciki.

2021. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Alapból nem ciki, de abba is gondolj bele, hogy 100-ból 99 ember észre se fogja venni, mert senkit se érdekel, hogy vadidegenek kivel vannak épp a boltban. Vagy te figyelni szoktad a boltoban, hogy ki kivel van ott?
2021. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Cikinek nem ciki, csak max valahol nem szokás. Nálunk pl anyámnak olyan ízlése van, hogy mi kb csak veszekednénk egy ruha vásárlás során pl. :D Így inkább a testvéremmel megyek. :D
2021. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Mi magunknak szoktunk fizet de szeretünk együtt vásárolni. Nem értem mi ebben a ciki. A 72 éves nagyanyámat is megkérdezem néha hogy jön-e velem. 30 éves vagyok de 50 évesen se lesz nekem ez gáz.
2021. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!