Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy legyek erős? hogy bírjam ki?

Hogy legyek erős? hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

35 hetes kismama vagyok... ma elvesztettem édesapámat váratlanul, reggel ugy találtunk rá, még nem tudjuk a halál okát, mert a hullaházba van, holnap fogják boncolni. Rettenetesen megviselt, nem tudok beletörődni, hogy annyira várta az unokáját és nem élte meg, el kellett mennie... nem tudom, hogy birjam ki ezt a hatalmas fájdalmat... a férjem elvonókúrán van, a baba miatt elment, hogy mire megszületik, normális édesapa lehessen. az édesapám meghalt.

Mindenki azt mondja, legyek erős, gondoljak a babára, azt is próbálom tenni, de mikor belegondolok, hogy nem jön többet, nem hiv, nincs többé és abba, egyszerüen nem tudok beletörődni, hogy várta az unokáját, és nem élte meg. Mindig mondta, hogy fogja tanitani zongorázni, hogy fogja szeretni, és el kellett mennie a földbe. azt sem hiszem, hogy a temetést kibirnám, mert félek, hogy rám jön a szülés. nem tudom elviselni ezt a fájdalmat. mit tegyek? teljesen belebetegedtem.



2021. máj. 16. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

beszélgess róla valaki számodra megbízható emberrel


és ne feledd: kicsit jobb lesz holnap

2021. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Először is fogadd őszinte részvétem! :( Olyan szomorú volt még olvasni is, szegény mennyire várta az unokáját erre ez történik... Sajnos erre a tragédiára csak közhelyeket tudnak az emberek mondani, és igazából tényleg nem is lehet mást. Mindenképp beszéld ki magadból, családtagoknak, barátoknak, egy percig se tarts magadban semmit! Ezzel tudsz a legtöbbet tenni a babádért és magadért is, sajnos más megoldás erre nincs.
2021. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%

Hát nekem ez eléggé kamu gyanús.

Nagyon ki lett ez a sztory színezve pedig, ha annyira magad alatt vagy nem ez lesz az első.

2021. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Mekkora tapló vagy, 3-as...
2021. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Tehát a férjed alkesz? A jövő is szép lesz valószínűkeg😞
2021. máj. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
épp elég baj, hogy ez nem kamu. és azért irtam ide, mert nem tudom lehunyni a szemem, nem tudok egy percet se aludni, és vártam a segitséget, hogy ésha valaki valami hasznosat ir, hogy lehet tulélni ezt a fájdalmat, vagy valaki volt hasonló helyzetben...de már rájöttem, hogy csak az idő gyógyitja be a sebeinket. csakis az... és muszáj erősnek maradnom :(
2021. máj. 17. 02:05
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ez is csak klisé, nem gyógyít be az idő se semmit. Megtanulunk a veszteségeinkkel élni, de el teljesen sosem múlik. Mindenképp beszéld ki a fájdalmad azoknak, akikben bízol!
2021. máj. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%

Gyorsan rájöttél.

3as véleményét osztom.

2021. máj. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Olvastam a másik kérdésedet is. Nagyon sajnálom apukádat. :(
2021. máj. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Júliusra vagyok kiírva, anya februárban halt meg. Még haza tudtam menni elköszönni tőle, segítettem is ápolni, a szívem szakadt meg közben. Nem kell tenned semmit, ezt a gyászt és fájdalmat meg kell élni sajnos. Idővel tompulni fog a fájdalom, de a hiánya mindig ott lesz. 😭
2021. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!