Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz ötlet lenne április...

Rossz ötlet lenne április elsején coming outolni a családnak?

Figyelt kérdés

Még egy pár évig otthon fogok élni várhatóan, de 12 éves korom óta tisztában vagyok a másságommal.(Tehát lassan 7 éve) Nagyon nehéz már titkolni, viszont a szüleim nem túl elfogadóak. Apám annyira nem foglalkozik velem, meg nem is az ő véleménye lenne a mérvadóbb, hanem anyámé. Egyébként szerintem anya sejti, és nem tűnik pozitívnak, de nem tudom, hogy aggódik, vagy undorítónak tartja. Arra jutottam, hogy jövőre április elsején mondanám el itthon és ha rosszul fogadják azt mondom vicc volt.


Ez rossz ötlet?


2021. máj. 17. 12:10
A kérdező szavazást indított:
Rossz ötlet.
Jó ötlet.
149 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Amíg otthon élsz, addig nem mondanám el a helyedben.
2021. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Minek? Semmi közük hozzá. Beleszólásuk meg főleg nincs.
2021. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Mondd el rendesen vagy ne mondd, ne trükközz.
2021. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is előbb költözz el, és majd utána valamikor. Ha úgy érzed nem fognak jól reagálni, akkor jobb megelőzni a bajt... De remélem elfogadnak!
2021. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
35%
Szerintem legyél velük őszinte és mond meg az igazat. Bármit fognak rá reagálni ugyanúgy a gyermekük maradsz és ha először nem is fogják nagyon támogatni, de belefognak törődni.Jobb ha nem vársz vele április 1-ig. Csak neked fog nagyon rosszul esni ha azt mondod, hogy csak vicc mikor te legbelül tudod, hogy nem így van.
2021. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
97%
Ez annyira tényleg nem jó ötlet, már csak saját magad miatt is. Szerintem is inkább csak utánna mond el ha elköltöztél.
2021. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Sok olyan sírt már itt a Gyk-n, hogy kipakolt a szüleinek, és sosem gondolta volna, de kidobta otthonról az apja, és most nem tud megélni, mit csináljon. Képzeld ezt magadra vonatkoztatva, és csak akkor coming outolj, ha el tudod tartani magad, és tudsz albérletet fizetni, mert akiket kihajítottak, előtte ők sem hitték volna, hogy ez lesz a vallomásból. A legrosszabbra készülj. Legföljebb kellemes meglepetés ér.
2021. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Rossz otlet, es nem a datum miatt.
2021. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
És ha rosszul reagálnak és azt mondod, hogy vicc volt, akkor soha nem mondod meg az igazságot?
2021. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Azt mondod anyukád sejt valamit. Akkor vajon elhiszi majd , hogy csak vicc volt?
2021. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!