Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik anyánk így...

Miért viselkedik anyánk így velünk?

Figyelt kérdés
Mind a húgomat (13) mind engem (17) szigorúan fog. Mindent, még az öltözködésünket is megszabja. Nyáron is, ha elmegyünk valahova, akkor is kötelezően vagy comb harisnyát, vagy harisnya nadrágot kell felvennünk, mert "csak az illetlen parasztok mutogatják a csupasz lábaikat". A nadrág színe (ami csak térd, vagy combközépig érő lehet, short nem) is meghatározza, hogy a harisnya milyen lehet, világosabbhoz natúr fekete nadrághoz fekete harisnya lehet rajtunk. Ha vendégek jönnek, vagy mi megyünk vendégségbe, akkor szigorúan szoknya, se otthon, se máshol nem tegezhetjük, csak magázni szabad. Megszólítása az ön, vagy az édesanyám, lehet.

2021. máj. 17. 17:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

kezdésnek nem is annyira rossz, de még nagyon sokat kell tanulnod

ha kijártad trolliskolát nagy tehetség válhat belőled

2021. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért gondol trollnak, de nem is érdekel. Az ön vélemény és én ezt tiszteletben tartom.
2021. máj. 17. 17:27
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván ezt tartja helyesnek, régimódi, ez van.
2021. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Elég sz.rul kidolgozott trollmese... :))))
2021. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha komoly a kérdés, nekem Mamámék vártak el anyukamtól h magazzak, de ahogy valtozott a világ megszülettem én és telt az idő én tegezem mamam, anyukam és tesoja pedig magazza őket szóval ja régimódi. 17 evesen elég gaz h ezt megszabja tuti nincs pasija és így éli ki ebben magát. Beszélj vele g 17 vagy és ne szóljon beke az eletetekbe;)
2021. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is csak mese habbal.
2021. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Elég életszerűtlen ez az egész 2021-ben..


Kérdező, hol éltek?


Anyádnak mi a foglalkozása? Mi a családi háttere?


én 50 fölötti nő vagyok - már a nagyszüleimet is tegeztem ezelőtt rengeteg évvel....

2021. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami szektához tartoztok????
2021. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem tartozunk szektához, mindannyian református vallásúak vagyunk és járunk templomba, de szektákhoz nem tartozunk és nem is kívánunk tartozni.
2021. máj. 17. 17:56
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyádékat is magázzák a szüleid?
2021. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!