Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érzem, hogy a gyerekemmel nem...

Érzem, hogy a gyerekemmel nem stimmel valami. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves a lányom , külön él a párjával albérletben . Mostanában mintha rosszul lenne összerakva. Az esze valahol máshol, érzem, látom a szemében, hogy van valami. Mikor rakérdezek, csak néz, hogy miből veszem? Mondtam neki, csak kérdeztem. Erre a válasz nem volt,hogy nincs baja. Egyébként egy szeretőre gyanakszom aki az apja lehetne szerintem úgy nagyjabol. De nem tudom, olyan nehéz rátappinta. De az a megérzésem, hogy próbálja mutatni, hogy minden rendben mégis mintha titkolna valamit.
2021. máj. 17. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
A lányod felnőtt ember. Joga van ahhoz, hogy eldöntse, kit avat be a magánéletébe és kit nem. Láttad, hogy nem stimmel vele valami, ezt meg is kérdezted, amire azt válaszolta, hogy nincs baj. Tarts tiszteletben. Ha elkezdesz áskálódni a magánéletében, azzal csak eltaszítod magadtól.
2021. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

1. Közöd mi hozzá?

2. Ha van is valami, biztos nem ok nélkül nem mondja el neked.

2021. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Inkább maradj ki a lányod életéböl!
2021. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Basszus ne legyetek már ilyenek, hisz csak az anyja, akit érdekel mi van a lányával!!!! Bűn ez vagy mi a szösz? Ilyen toxicus közösséget ami itt van...a pofám leszakad.
2021. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Es honnan veszed hogy pont egy apja korabeli szeretoje van?

Vagy elkezdtel mar kutakodni, vagy kamu a kerdes ezzel a klisevel.


Ugy btw sok kozod nincs hozza.

2021. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyszer egyik ismerősöm mondta, hogy látta egy olyan fickóval beszélgetni és elmondása szerint úgy tűnt, hogy elég bizalmas viszonyban állnak
2021. máj. 17. 19:41
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

4-es: valaki látta a lányt egy férfivel beszélgetni, ennyi az egész, amire a kérdezö egész történetet kitalált.

Ez NEM OK arra, hogy beleköltsön mindenfélét és emiatt be akarjon keverni az életébe!


EZ NEM AZ, ami egy anya részéröl normális viselkedés, hanem tipikusan a sz-keverés!

2021. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem annyit tehetsz, hogy a legközelebbi beszélgetésnél megmondod, hogy úgy érzed - lehet rosszul-hogy kicsit el van varázsolva, nyomja valami a lelkét, emiatt aggódsz- és ha bármilyen gondja van, te ott vagy, leszel neki és bármit nyugodtan elmondhat anélkül, hogy ítélkeznél. Számíthat rád.

Ha támogató, a jövőben tényleg nem itelkező szülő vagy akkor el fogja mondani, ha tenyleg van valami.

Kitartást kivanok, biztos nagyon aggódsz, bizz benne, hogy helyesen cselekszik.

2021. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Figyelj, 21 éves a lányod. Szeretőket a házas emberek szoktak tartani, úgy hogy ha neki lenne egy szeretője, valószínűleg csak simán szakítana a párjával, a semmiért nem lenne vele, miközben állításod szerint egy apja korúval kavar. Egyébként, előttem jól mondták, ha van valami valószínűleg okkal nem avat bele. De az is lehet, hogy nincs is semmi, és csak te képzelsz bele sokat.
2021. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer engem is látott anyám egy idősebb férfivel beszélgetni, elég bizalmasnak tűnt neki a viszonyunk. Rá is kérdezett. Mondtam neki, hogy ez az általános iskolai osztályfőnököm volt. Anyám alig hitte el, hogy lehet, hogy a tanár így megöregedett...

Tényleg jó a kapcsolatunk, ballagás után az egész osztállyal össze is tegeződött. Na de amit anyám a távolból látott: emberünk megfogta a hajamat azzal a szöveggel, hogy "hogy nézel ki?! Hogy lehet ilyen színre festeni a hajadat? Pedig milyen értelmes voltál gyerekkorodban...", mire én megsimogattam a feje tetejét, és azt válaszoltam, hogy "csak írigykedsz, mert neked nincs is hajad".

2021. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!