Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem túlzás ennyire aggódni,...

Nem túlzás ennyire aggódni, félteni valakit? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron a 24 éves nővérem, aki még itthon lakik elment nyaralni egy hétre a baráti társaságával és mielőtt indultak apám mondta neki, hogy írja le a szállás címét, a barátai nevét, telefonszámát akivel megy.

2021. máj. 18. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy túlzás. Ha másokkal együtt van, akkor eleve, ha baj érné, a többiek tudják a szülőket értesíteni.
2021. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem, ha nem zaklatott senkit telefonon, akkor nem ez nem túlzás.
2021. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Így ha egyáltalán nem jelentkeznének, mert valami csoportosan történt velük, akkor mikor értesíti a rendőrséget az apa, akkor legalább tud nekik infókat mondani. Ha nem zaklatta őket, szerintem sem túlzás
2021. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem túlzás, ezt nevezik törődésnek, figyelemnek.
2021. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
ha nem hivogattak a szulok a lanyt es a baratait, akkor szerintem nem gaz. gondolom kulfoldre mentek, barmi baj ha tortenik nem tud senki ott teremni, ha kicsit parazosabbak a szulok ez megnyugtatja oket.
2021. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
A szállás címét talán nem. A barátai nevét és telefonszámát szerintem igen.
2021. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kovpet ***** válasza:
39%

"a barátai nevét, telefonszámát"


A telefonszám személyes adat, a többiek (előzetes) engedélye nélkül durva lenne kiadni. Az engedélyükkel viszont nem gond.

2021. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Mikor a szüleim mentek el kettesben nyaralni, ők maguk írták le a szállás címét és a házigazda telefonszámát (kis családi panzió, ők régóta ismerik őket). Nem álltam neki naponta leinformálni őket, de tudtam, kit és hol keressek, ha pl nem jönnek haza az ígért időpontban és erről nem szólnak.
2021. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha valamerre mentem haverokkal akkor volt megadva mindíg egy másik elérhetőség is. Nővérem is így volt.

Nem feltétlen azért, mert hú most ellenőrizgetni akarnak szüleim, hanem mert a bajt soha nem lehet tudni, ha van valami utol tudjanak írni. Ha olyan a párkapcsolatom, akkor a lány szülei is tudják a számomat, nem azért, hogy majd éjszaka hívnak, hogy lihegjenek a telefonban, hanem soha nem lehet tudni mikor jön jól.

Volt már mikor páromat akarták hívni, de fontos lett volna, engem viszont elértek én pedig vele voltam.

De volt már olyan is, mikor párom lemerült és nekem írtak, hogy szóljak már neki, hogy haza fele boltból hozzon már ezt meg ezt a vacsihoz.


Nem igazán értem, hogy lehet ezen kiakadni, hogy esetleg adja már le a barátai számát, hogy ha lenne valami akkor lehessen vele beszélni.

2021. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Csak akarta tudni, hogy hol van és, ha vele bármi történne ott volt egy barát száma. Nem hiszem, hogy annyira rossz dolog lenne, főleg, ha nem hívogatta folyton
2021. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!