Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon leégettem apámat, hogy...

Nagyon leégettem apámat, hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Nagy hibát követtem el, tudom hogy hülye voltam nem erre vagyok kíváncsi, hanem hogy mit tudnék tenni. Faternak konditerme van, nem nagyon járok edzeni, de aznap főnököm felhuzott kicsit, ezért gondoltam elmegyek egyet gyúrni. Mentem volna már a sulyokhoz, láttam egy nagyon szép formás lányt, mivel aznap eléggé kivoltam viccből elkezdtem neki cuppogni, meg mutogattam neki elég gázos dolgokat, értitek gondolom. Mentem utána fekve nyomni, raktam fel a súlyokat, annyit láttam hogy egy nagyon nagy kokszos csávó indult meg felém, elég gyorsan jött és indulatos volt a feje. Odajott majd egy hatalmas pofont vert le, hirtelen azt se tudtam hol vagyok. Majd elmondta hogy a lány barátja, és hogy kérjek bocsánatot és hogy többet ne csináljak ilyet. Mondtam oké, meg tettem amit kért. Majd miután végeztem, be szóltam még neki, hogy ne szúrjon ennyit, mert már most full idegbeteg. Ekkor elfutottam, ő elakart kapni. Itt rontottam el. A lány szakított vele mert nem akar egy ilyen idegbeteg palival együtt lenni, és megtudta utólag a csávó, hogy én vagyok a tulaj fia, ezért elhiresztelte ezt a terembe, és 6 torzsvendeg, köztük ő is elment más terembe gyúrni. Apám ezért ideges lett, mert lejarattam őt, ez a sztori valszeg nem fog az a pár ember közt maradni, ráadásul jóban volt ezekkel a testépítőkkel. Bocsánatot nem nagyon fogadja el, mit kéne tegyek? Beszéljek a gyúrósokkal?

2021. máj. 18. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
35%
Hát ha apád is ilyen izomagy és fontosabb neki 6 vendég, mint az hogy a saját termébe a saját gyerekét meg akarták verni, akkor sehogy.
2021. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
76%
Igaz.
2021. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
96%
Na jó, ezt nem értem. Magadat égetted le, nem apádat. Ha ideges vagy nőket zaklatsz? Elég olcsón megúsztad.
2021. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
97%

Igazából, szerintem nem égetted le apádat, hanem csak megcsesztetted ezzel a hülye lépéseddel. Most már nem tudod helyrehozni.

Ilyen az élet.

2021. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
92%
Szép mese
2021. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
94%

Eleg kamu...

6 torzsvendeg lelep, mert egy paprikajancsi becuppogott XX csajanak?


Ha netan igaz, akkor kierdemelted azt a pofont, a faterod helyeben is aftam volna! Ne igy akarj csajozni, mert egy cseppet sem szimpatikus kozeledes!

2021. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
87%
Tuti kamu
2021. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:

Megoldás kéne igazából, amit nem nagyon kapok, na mindegy.

6. Azért léptek le, mert tönkre tettem a kapcsolatát a nővel, és a főnök fia vagyok.. Ha valaki segítséget kér, először gondolkodj utána beszélj, lehet nincs sok iq-d, akkor is próbálj meg, tipik magyar.

2021. máj. 18. 13:28
 9/65 anonim ***** válasza:
87%
#6-7-nél a PONT! :)
2021. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
98%

Mit tegyél? Vegyél vissza az arcodból, nem keveset. A vendégeket meg ne zaklasd.

Apád majd idővel megbékél.

2021. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!