Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férfiak, akik annyira fiúgyerm...

Férfiak, akik annyira fiúgyermekről ábrándoztatok és az is lett, mint szólnátok hozzá, ha a gyermeketek tizen-, huszonévesen bejelentené, hogy meleg?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Figyi, attól, hogy meleg, még ugyanúgy fiú marad, csak nem egy lánnyal fogja leélni az életét. Nekem az unokatesóm meleg, de tök férfias kisugárzása van, senki meg nem mondaná róla és a párja is egy teljesen normális, értelmes, férfias srác, 21 évesek mindketten, egyikük sem az a sztereotip meleg pasi kategória.
2021. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez van....
2021. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Lássuk be, nincs apa, aki kiugrana a bőréből boldogságában, hogy a fia nem viszi tovább a nevét, nem csinál örököst.
2021. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Múltkor erről beszélgetett az öcsém és a sógor jelöltünk,hogy ha lesz esetleg gyerekük,akkor milyen neműnek örülnének.


A sógorjelölt mindenképpen fiút szeretne,mert hát az az igazi.

Öcsém szerint a mai világban sokkal jobb,ha lánya születik az embernek,mert a lány biztos nem fog éhen halni,mert még az átlagos,vagy kissé ronda és/vagy butácska lányokat is elveszi valaki.

Ezzel szemben egy fiú csak magára számíthat,és ha átlagos akkor már romlanak az esélyei,ha átlag alatti,akkor pedig nem sok jóra számíthat az életben.Meg lehet nézni a hajléktalanok arányát pl.


Öcsém egy haverja szerint milyen jó lesz,ha fiú lesz,mert majd együtt nézhetik a Forma-1-et:D

Öcsém mondta neki,és mi van,ha az a fiú nem Forma-1-et akar majd nézni,hanem balettozni akar:))


Szerintem már eleve rossz ha valaki így elképzelni milyen lesz a gyereke,hiszen nagy meglepetések érhetik.

Másrészt a gyerek egy új élet,nem azért van,hogy a szülő majd benne élhesse meg az álmait,stb.


Szóval szerintem annak kellene örülni,ha a gyerek egészséges,mindegy milyen nemű,mert ez a legfontosabb,a többi lényegtelen!

2021. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom mi ez a kérdés, tudom nem illik minősíteni de akkor is. Mi lenne akkor? Nyilván az első reakció nem egy nagy hurrá lesz, amit szerintem el kell tudni fogadni, de utána belatja, hogy azert, mert férfival boldog, még ugyanúgy a fia marad, ugyanazokkal a tulajdonságokkal, amire egyébként ő is hatott gyerekkoratol kezdve. Pont az ilyen és ehhez hasonló apák miatt rettegnek a tizeneves meleg fiúk, mert csalódást okoznak apának... Részemről az a csalódás, ha egy apának a fia csak és kizárólag a nemi orientációjába merül ki. És azért mert meleg, még lehet gyereke, igaz, sokkal bonyolultabb módon, de lehet.
2021. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
87%

"Öcsém szerint a mai világban sokkal jobb,ha lánya születik az embernek,mert a lány biztos nem fog éhen halni,mert még az átlagos,vagy kissé ronda és/vagy butácska lányokat is elveszi valaki.

Ezzel szemben egy fiú csak magára számíthat,és ha átlagos akkor már romlanak az esélyei"


De szívesen bemutatnám öcsédnek egy osztálytársnőmet :D 17 éves, leszbikus, 140 centis, 40 kilós lány, a szél is elfújja. Na őt biztos nem tartja majd el pasi, úgyhogy itt megbukott a "lányokat eltartják" elmélet.

2021. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

#6


Oké,vegyük ki a melegeket,de szerintem nőként,még mindig jobb esélyei vannak,mintha férfi lenne és meleg.


Akkor íme a sorrend.


Heteroszexuális nő

Homoszexuális nő

Homoszexuális férfi

Heteroszexuális férfi


Talán ez a sorrend,ha azt nézzük el,talál e valakit,aki eltartja.


Nőként mindenképpen jobbak az esélyei,minden szempontból.

Ha csak munkát nézed,rengeteg olyan munka van,amihez nem kell valami nagy tudás,mégis nőket vesznek fel.

Ilyen pl a pultos,vagy bármilyen szolgáltatás,ahol a vendégek személyzettel találkoznak.


Vannak nők,akik megélnek abból pl,hogy a fürdővizüket eladják,egy férfi fürdővize,ugyan kinek kellene?


De ha karrierista egy nő,akkor is jobb helyzetben van,mert a nőiességét kihasználva,előre tud jutni sok esetben.

A legtöbb helyen férfi a főnök,és nagyobb eséllyel fognak felvenni egy csinos,női alkalmazottat,mint egy férfit.


Persze nőként is vannak hátrányok az életben,nem ezt mondom.


De csak nézd meg 10 hajléktalanból hány nő van?

2021. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel???? Mintha a melegség azt jelentené, hogy igazából a másik nemű az illető. Ettől még férfit akartam nevelni, és azt is neveltem. Szexuálitás ezen nem változtat.
2021. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!