Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan fogadtátok...

Szülők! Ti hogyan fogadtátok amikor a gyereketek elmondta,hogy ő meleg/leszbikus vagy biszex?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Mondtam neki, hogy ugyanúgy szeretni fogom, semmi sem fog változni. Utána titokban 2 hétig sírtam, igyekeztem, ne lássa, ma már elfogadtam, mégis a fiam, szeretem.
2021. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

En bi pasi vagyok,de nem tudjak. Egyedul elek mar par eve 300kilometerre toluk,igy nem kell titkoloznom szerencsere. Egyszer kerdezgettem,hogy mi lenne,ha meleg/biszex lettem volna,amire anyukam azt mondta,hogy nem zavarna,ugyanugy szeretne,de nagyon nehez lenne megszoknia es nem szivesen nezne vegig,hogy faljuk egymast az azonos nemu parommal vagy kezen fogva setalunk.Hozza tette meg,hogy a rokonok elott is kellemetlenul erezne magat,ha bemutatnam a paromat. Apukam letudta annyival a valaszt,hogy ne kerdezzek mar ilyen hulyeseget es szerencsere nem vagyok az (haha).


Bar annyi szerencsejuk van a szuleimnek,hogy erzelmileg nokhoz jobban kotodom es csak oket tudom szeretni,mig a pasiknal csak a szex resze az ami bejon uni szerepben.

2021. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Hát,nem tudom. Arra figyelnék, hogy ne kérdőjelezhesse meg a szeretetem iránta.

Manapság ez már azért nem az a meredek dolog, mint régen. Őt sajnálnám. A sok szemét embert, aki lelkileg bántaná.

2021. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tepfal ***** válasza:
92%

Én gyerek szemszögéből válaszolnék. Elváltak a szüleim, apukám nevelt, de anyukámmal is rendszeres volt a kapcsolatom. Apa esetében ő “kezdeményezett” úgymond. Egyszer kocsikáztunk és a párkapcsolatokra terelődött a téma. Ekkor elmondta, hogy neki teljesen mindegy, kit választunk partnernek, nem érdekli a neme, a származása, a vallása, egy dolog érdekli, hogy rendes ember legyen és velünk jól bánjon. Én 14 (lány), a bátyám 17 körül volt ekkor. Nagyon hálás voltam és vagyok ma is neki ezért, és később, amikor aktuális volt a téma, könnyű volt bemutatnom neki a barátnőmet.

Anyukám már a kész ténnyel szembesült, azaz hogy barátnőm van. Ő is elfogadó volt, viszont először meg volt róla győződve, hogy azért alakultam így, mert egy férfi szexuálisan zaklatott, és egy ideig azzal traktált, hogy mondjam el, hogy mi történt. Egy idő után megértette, hogy nem erről van szó, nem azért szeretem a lányokat (is), mert a férfiakban csalódtam vagy szexuálisan zaklattak. Utána ő is nagyon elfogadó volt, igyekezett a párommal jó kapcsolatot kialakítani. Nagyon hálás vagyok ezért a szüleimnek és végtelenül tisztelem őket ezért, a legtöbb meleg és biszex ismerősömnek nem volt ilyen szerencséje és sokan amint tudtak, elmenekültek otthonról, többeknek is megszakadt a kapcsolata a szüleivel.

2021. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Milyen szituációban mondja? Van egy párja akit be akar mutatni? Nem mondom, hogy kimondottan örülök, de ez van, ugyan úgy a gyerekem, szeretem, hozza a párját. Ha csak úgy érzi és nincs senkinek nem venném reagálnék rá, van olyan ismerősöm aki melegnek vallotta magát(minden tapasztalat nélkül)végül hetero kapcsolata lett és tagadná a "meleg" időszakát. Szóval úgy állnék hozzá, hogy kísérletezik, minden változhat.
2021. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
Kitagadnám.
2021. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
7.igazán példamutató "szülő" lehetsz...
2021. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

7*-Szia Sára mi újság, hogy van a gyerek?

-Semmi különös Kati csak kitagadtam mert meleg így elküldtem itthonról a francba, felőlem lehet hajléktalan, megölhetik az utcán de meleg az én otthonomban nem lesz az biztos, mert ez az amit én nem bírok elviselni és kitagadom!

-O_O

2021. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Pusztán azért írtam ki ezt a kérdést,mert kíváncsi vagyok,hogy ezt hogyan élik meg a szülők.

De bocsi,ha ezzel csalódást okoztam. :( Mellesleg adok egy tippet,ha eleged van az ilyen kérdésekből,akkor ne válaszolj rá és ne olvasd el. :)


A válaszokat nagyon szépen köszönöm!

2021. máj. 22. 23:13
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
12-es te meg ne mondd meg mit irjon ki 😉
2021. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!