Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak? Apukámra nem...

Mit csinaljak? Apukámra nem számíthatok

Figyelt kérdés
Telt vagyok. Van rajtam +20 kg.. tudom hogy le kell fogynom, de a gyógyszerek miatt nem tudok. Anyukám lemond minden szarnak csak mert telt vagyok (ő pedig sovány). Az orvosok tudják hogy a gyógyszerek a problémák de anyukám nem erti meg. Lemond mindenki előtt minden szarnak és 15 éves koromban már volt egy öngyilkossági kisérletem. Akkor játszotta a jó anyát. Mostmeg kiabál velem folyton, veszekszik minden nap, minden reggel minden este. Mit kéne csinálnom?..légyszi segítsetek.. legszívesebben most elásnám magam élve
2021. máj. 24. 09:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
54%

Kedves #1 nem olvastad, hogy a gyógyszerek miatt nem tud? Nem hibás azért mert a gyógyszereket kell szednie.


Na de a kérdésre válaszolva: Figyelj, te így is tökéletes vagy. Anyukád nem tudja értékelni, hogy mennyire értékes vagy. Ha nagyon le szeretnél fogyni biztos van rá valami mód. Próbálj ne foglalkozni a negatívokkal. Tudom nagyon nehéz, de hiszek benned, hogy sikerülni fog.

2021. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
2, de, olvastam. De akkor elbattyog szépen az orvoshoz, hogy a 20 kiló plusz megterheli a szervezetet, és addig keresnek, amíg nem találnak megoldást.
2021. máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

Nézzcutána, h mit jelent a lemond!


Rosszul hasznalod!

2021. máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
4# Légyszi legalább ebbe ne szóljatok bele
2021. máj. 24. 09:38
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Mi a kérdés? Ha 20kg plusz van rajtad, akkor le kell fogyni. Nem létezik olyan gyógyszer, ami hizlalna, max olyan, ami nehezíti a fogyást. Hizlalni az elfogyasztott kalória tud. Ha kevesebbet eszel és többet mozogsz, fogyni fogsz. De ha amúgy is orvoshoz jársz a nem említett betegséged miatt, ott kérheted dietetikus segítségét is.
2021. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
4, miért, a teltet jól használja? 20 kiló plusz nem telt.
2021. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem kérj segítséget.....mondjuk pszichologushoz fordulj.

Vagy ,ha van egy olyan barátod/barátnőd akinek mindent elmondhatsz akkor vele próbálj meg beszélni.SZerintem,ha zavar,hogy telt vagy akkor kezdj el mozogni sportolni eleinte keveset majd egyre többet.Remélem tudtam segíteni szép napot :)

2021. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# akkor kövér vagyok mint egy disznó. Örülsz?
2021. máj. 24. 09:44
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Milyen gyógyszer a probléma??
2021. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

mennyit eszel? mozogni szoktál?

egyébként anyukád azért veszekszik veled, mert túlsúlyos vagy?

2021. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!