Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám jobb belátásra...

Hogyan tudnám jobb belátásra bírni őket?

Figyelt kérdés

Hónapok óta beszélgetek egy cseh sráccal és szeretnénk komolyabbra fordítani a kapcsolatunkat. Mondta, hogy amint tud, eljönne Magyarországra. Szüleim pedig nem támogatják egyáltalán. Nem tetszik nekik, hogy egy külföldi sráccal akarok összejönni, ne is hozzám fel többet ezt a témát. Zavar, hogy ennyire elutasítják és nem akarják megismerni. Talán az is közbeszól, hogy ők nem nagyon beszélnek semmilyen nyelven és csak úgy tudnának vele beszélni, ha fordítanék. Sehogy nem sikerül erről beszélnünk anélkül, hogy nekiállnánk veszekedni. Szerintük amint találkozunk, biztos az lesz az első, hogy terhes leszek és semmi biztosíték arra, hogy velem marad stb.


(Én 19 vagyok, ő 23)


2021. máj. 24. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ilyenkor mindig az első kérdésem, hogy láttad már a srácot egyáltalán? Mármint, akár videókamerán keresztül, de láttad, hogy hogy néz ki, milyen az arca stb. Nem elítélés szempontjából, semmi ilyesmi nincs bennem, de nehogy az legyen, hogy azt mondja 23 éves, és amikor találkoznátok, kiderülne hogy legalább 30cal több.


De ne így legyen, remélem minden rendben lesz veletek :D

2021. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, azért az remélem alap, hogy NEM nálatok akarod elszállásolni az ismeretlen csávódat...


Vegyen ki szépen egy szobát és átmegy hozzátok párórára majd vissza a hotelbe.

2021. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!