Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban egészségesebb a...

Valóban egészségesebb a mamahotel, több generációs együtt lakás ha jó a kapcsolat a szülőkkel?

Figyelt kérdés

Persze önállóság, ez az élet rendje bla bla ezt szokták mondani... ugyanakkor meg lehet figyelni, ahol több generációk együtt élnek pl olaszok spanyolok, ott az élet is hosszabb. Olvastam valami tanulmányt hogy a jó szociális kapcsolatok miatt hosszabb lehet az élet.


Valóban éltem egyedül és most szülőkkel de több generációs házban tehát külön lakás külön fürdőszoba, honyha.. így könnyebb az élet, anyagi téren is meg van kihez szólni... sokkal kevesebbet stresszelek is, kevesebb a gondom így biztos van egészségre ható pozitív hatás


2021. máj. 27. 07:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem... te jól érzed magad, szüleidnek sincs panasza, akkor mit érdekel mások véleménye?
2021. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
73%
Mert kiváncsi? Tudtomal nemcsak Sos kérdéseket lehet az odlalrí kiírni.
2021. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
84%

21: pont valami hasonlót akartam megkérdezni! :)


Kérdező, ha minden optimális, akkor mi a probléma?

2021. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
46%
KI mondta, hogy problémája , van?
2021. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
52%

36 évesen?? Ultragaz.


Nekem volt egyszer egy 38 éves kollégam, tetszett, én is neki. Elkezdtunk ismerkedni, beszélgetni, már már bele is szerettem épp... Akkor kérdezte elmegyunk e hozzá.


Mikor megtudtam hogy az anyjával meg az öccsével lakik egy haromszintes házban, elment a kedvem tőle. Bakker. Mint egy általános iskolai osztálytars.


Ne már.


Azóta eltelt 6 év, és még mindig nincs senkije, pedig helyes pasi amúgy.

2021. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%

"majd egy új jöveényt a család vagy akarna-e beköltözni bárki ebbe a vélt idillbe."


Szerintem ebben van a lényeg, mert ez tényleg egy vélt idill, nem más.

2021. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
90%

"36 éves vagyok és szingli, lehet ciki de könnyebb egészségesebb nem? "


Ezzel nyugatod magad?

2021. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
74%

Hali


Meg 4 éved van aztán ott ragadsz örökre.


[link]

2021. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
49%

Gondolom akik lefelé pontozzak az egészségesen gondolkodó embereket erről a témáról, azok szintén mind mamahotelesek.


Én nő létemre 18 évesen költöztem el otthonról,munka mellett végeztem a főiskolat, es éltem az életem.


Már 20 évesen se tudtam volna elképzelni hogy anyámmal lakjak, nemhogy 36 évesen.

2021. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, ha te már ennyire utánajartal hogy ez mennyire egészséges, meg jó lélektani értelemben, akkor miért fontos neked idegen emberek véleménye?


Vagy bizonytalan vagy mégis, hogy jó döntés volt e?

2021. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!