Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beoltattam magam, de lehet...

Beoltattam magam, de lehet nem kellett volna?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon oltásellenesek, azt hiszik aki be van oltva pont az fog fertvőzni és a közelükben lévők meghalnak.. És azt mondták, hogy ha be merném oltatni magam akkor ne menjek a közelükbe.

Pár napja regisztráltam az oltásra és ma megkaptam, de úgy hogy a hozzájárulásos papírt én írtam alá anya nevével..

Tudom hogy nem kellett volna ezt tennem és már nagyon bánom, de nem tudom mit tegyek ha ez kiderül... :/

Az igazolványt se tudom hogy hogy oldjam meg, mert ha ide küldik a lakhelyünkre akkor anyáék rájönnek és kidobnak itthonról...

Tanácsok?

(17/l)



2021. jún. 1. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
84%

És azt mondták, hogy ha be merném oltatni magam akkor ne menjek a közelükbe

ezek nem nevezhetőek szülőknek..

2021. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
79%
A szüleid elég buták...
2021. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
70%

én igaz 24 vagyok én tologattam az oltást de rájöttem kell a kártya meg minden. és a családomban midneki be van otlva igaz mással de ők nem ellenzik épphogy támogattak és aki így viselkedik az nem nevezhető szülőnek én a valóságban nem tudnám elképzelni az ilyen szitukat..

főleg a gyakori oltásellenes családok a covidot is sima náthának hiszik..

2021. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
31%

Nem akarok senkit megijeszteni, de nekem oltás után 1 hétig semmi bajom nem volt. Egy hét után erősen véreztem (igen ott alul),megijedtem mivel a menstruációm még jóval távolabb volt ezért elmentem vele orvoshoz. Mondtak fűt-fát,adták gyógyszert de konkrétan nem mondtak semmi olyant. Hazajöttem, pár nap múlva észrevettem hogy bénul/bizsereg az a kezem amibe kaptam az oltást. Elmentem vele orvoshoz mert nagyon megijedtem

Megkaptam hogy mindent össze vissza kitalálok az oltás után, hogy ezzel keltsem fel magamra a figyelmet. Később az orvos átfogalmazta úgy a mondandóját hogy biztos valami ideget eltalált a tű, de a vezetéstől el vagyok tiltva nemtudom meddig..... itt amerre lakom több helyről hallottam hogy más nőknél is volt ilyen probléma.

21/l

2021. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
43%
Kedves utolsó, milyen oltást kaptál? :(
2021. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
45%
Pfizer
2021. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
70%

Egyszerűen én belefáradtam a magyarázásba, frissen végzett orvos leszek jövőre és ilyen emberekkel kell majd dolgoznom alig várom.


Csak meg kell nézni az ilyen nagyokosakat akik pattognak hogy Bill Gates, meg népirtás meg dns manipuláció.


Az ilyen emberek életükben nem tanultak semmit, facebookon tipikusan valami rohadt gáz keretes profilképük van(vagy valami öregember bambán néz rajta), bármit meglátnak ami azt támogatja hogy ők az okosak és mindenki más egy ki**szott idióta azt megosztják és a többi fa***opó idióta meg tovább osztja.


Most az megy hogy soha nem is izolálták a vírust meg azok lesznek betegek akit beoltottak és azok akik az oltott emberek közelébe mennek. Ekkora égbekiáltó butaságot komolyan mondom.


Jól tetted hogy beoltattad magad, a szüleidnek pedig joga van nem ezt tenni de legalább ne papoljanak fa s zságokat.

Hogy miért? MERT NEM ÉRTENEK HOZZÁ


ÉS igen nagyon sokan nagyon sok pénzt kerestek a járványon oké ÉS akkor mi a fa**om van attól még nem okozhat valami problémát?


Orvostanhallgatóként 3 féléve szo*ok azzal hogy kéthetente felhívnak hogy ide meg oda kéne menni dolgozni. Első munkanapomon az intenzíven 2 hónapja amikor csúcson járt a járvány 4 halottat kellett elcsomagolnom más hallgatókkal aztán utána már hozzászoktunk szép lassan.


Az ilyen nyomorékokat mint a szüleid(már bocs komolyan nem akarlak megsérteni téged) mindenféle védőruha nélkül küldeném be dolgozni hogy megnézzék mi a való világ.

2021. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
68%

bocsi utolsó vagyok:


Azt amúgy meg senki se tagadja hogy van oltási reakció és igen vannak olyanok is akik károsulnak az oltásból, ahogy a fent említett hölgy is de ettől függetlenül nem egy oltás húzta már ki a szarból a beteg embereket ...


Közösség profitál az egyén meg megszívja 1millióból 1 ez benne van mindenben.

Ennyi erővel ne is csinálj semmit mert már kb mindenben haltak meg emberek.

2021. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
66%
jó utólag kicsit átfogalmaznám a válaszaimat. de azt el kell mondjam hogy borzasztóan hiányzik az emberekből az a skill hogy értelmesen utána tudjanak járni valaminek és felelősen döntsenek.
2021. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:

Igen én is inkább az orvosoknak hiszek, hiszen miért oltanák be magukat akkor saját maguk is? és biztos hogy nem ezért tanultak annyit hogy az embereket most jól átverjék..

De nem tudom még mindig hogy mit csináljak ha ez kiderül vagy esetleg hogy tudnám azt elkerülni://

2021. jún. 1. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!