Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez igazságos egy szülőtől?

Ez igazságos egy szülőtől?

Figyelt kérdés
Már csak édesapám él, és két testvérem van, a húgom három évvel fiatalabb, az öcsém pedig öttel. 32éves vagyok és egyedül én nem házasodtam meg és nincs gyerekem sem. A hugom apánkkal él, én és az öcsi pedig másik városban. Annak ellenére, hogy évek óta én támogatom anyagilag leginkább, azt találta ki, hogy mindenénét a testvéreimre hagyja, mert nekem nincs családom. Tény, hogy nem vagyok rászurulva az öregségre, de mégis rosszúl esik, hogy rám nem gondol.

2021. jún. 3. 18:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után egy fillérrel sem támogatnám. Ha már tudsz a dologról, legalább kérdezz rá, hogy ez miért van. Az is lehet, hogy ez nem csak apád ötlete volt, hanem a tesóid beszélték tele a fejét. Bár én így is elítélném, hogy egyáltalán megfordul ilyen a fejében.
2021. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

Mondok jobbat; az én nagyapám cirka 3-3 millát kihúzott anyám és a nagybátyám zsebéből, és még ő van felháborodva, mondván hogy mi csak annyit fogunk látni bármiből, amit a bíróság megítél.

Kérdés viszont, hogy ami a nevén van fél házrész halála után kié lesz. A válasz erre is megvan: papa újraházasodott még annak idején, az új feleség hozott magával egy lányt. Hát, majd az övé lesz.

2021. jún. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%

Én úgy nevelem a gyermekeimet, hogy bízzanak egymásban, egy csapatként éljék le az életüket, még ha szerte szóródnak is. Szóval ha az egyiknek van pénze, az összesnek. Az hogy mi kinek a nevén, mennyi kinek a számláján van, lényegtelen.


Amúgy ha nem lenne ilyen szintű egység a gyerekek közt, én is arra hagynám, akiben a legtöbb potenciál arra, hogy valamit itt hagyjon. Alapítson egy szervezetet, vagy a gyerekeit megtanítsa a jóságra, megadjon nekik minden anyagi dolgot is.

2021. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, ha neked nem lesznek gyerekeid, akkor a te vagyonodat amúgy is a testvéreid vagy azok gyerekei öröklik majd, nem? (De.)
2021. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!