Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tervezzük a nyarat,...

Hogyan tervezzük a nyarat, nyári programokat az exem kislányával, ha még egy napot sem szívesen tölt nálunk, mert idegesíti a fiunk viselkedése?

Figyelt kérdés

7 éves a lánya. A nyár java részét nálunk fogja tölteni, mert az anyukájáék építkeznek. Nagyon nehezen jön ki az egyik fiunkkal, mert idegesítik az általa kiadott hangok és a viselkedése. Ezt monjuk nem csodálom, de nem direkt csinálja és valószínűleg nem most fog csoda történni, tehát így kellene valamit kitalálni. Egyenlőre fogalmam sincs, hogyan fogjuk ezt megoldani, az exem is tanácstalan.

Nem szeretném, ha tönkremenne a lánya egész nyara.


2021. jún. 5. 12:51
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ez lesz a kislány első ilyen nyara, év elején mentek külön a szülei.
2021. jún. 5. 12:55
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos elakadtam ott, hogy ki kinek a kije. Gondolom kénytelen lesz alkalmazkodni, megszokni, ha egyszer nem fog változni a fiú. Még csak 7 éves a lány, nagyon nem lehet elszeparálni.
2021. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Eleve nem értem, miért a te dolgod nyaraltatni valami exed gyerekét.

Én biztos nem vállalnám be ha még ő ellenségeskedik a saját gyerekemmel. Még hogy idegesíti... Eleve nem a te kötelességed egy olyan gyereket szórakoztatni akihez semmi közöd sem rokonilag, sem jogilag, sem sehogy.

A szüleit sem értem, biztos hogy nem testálnám rá egy exre a gyerekem, totál abszurd.

2021. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Az exem most megint velünk lakik amíg nem tudja máshol megoldani a lakhatását. A ház nem kettéválasztható, tehát nem lehet a gyerekeket sem különválasztani. Nyilván a kislány is visszavonulhat a szobájába, de nem lenne jó, ha teljes nyarat ott töltené.
2021. jún. 5. 13:35
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Tehát van egy expasid, akinek van egy gyereke, éppen széjjel mentek az anyjával - bár nem értem, h akkor miért építkeznek, na mindegy - és úgy gondolod, hogy a te dolgod őt nyaraltatni?

Neked a Teréz Anya volt a jeled az oviban?

2021. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Veletek lakik az ex? 😯 És ehhez mit szól a párod?
2021. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
A kislány anxukájának már új élettársa van, vele építkeznek.
2021. jún. 5. 13:39
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az exed a kislány apukája, aki építkezik, de különvált a kislány anyjától?

Ennyire jó a kapcsolatod az exeddel, hogy rád lőcsölhetik egész nyárra a kislányt? Nem volt más megoldás?

2021. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
se az ex se a gyereke át se léphetné a küszöbömet. semmi közöd egyikhez se, ha ő nem tudja megoldani a lakhatását, az az ő problémája, nem a tied.
2021. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

A gyerek az exhez tartozik, és az exnek az expárjához. Oldják meg ők a gyerek nyári elhelyezését.

Az ex pedig cuccoljon el, oldja meg a lakhatását, nem ám még odahurcibálja a gyerekét is.

2021. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!