Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva, és nekem van igazam? Mert szerintem igen...

Figyelt kérdés
Anya direkt rámnyitott a WC-n mikor bent voltam, éppen a nagydolgomat végeztem.Biztos hogy direkt volt, mert hozta a fogkrémet amit tegnap vettem, hogy ezt kinek vettem. Ez miatt képes volt rámnyitni. Tegnap vettem a fogkrémet, nem hiszem el hogy nem tudott volna várni 5 percet ha eddig se volt sürgős. Vagy kiabált volna be. Nagyon feldühített ezzel, teljesen kiakadtam. Össze is vesztem vele. Amiatt gurultam be ennyire, mert direkt csinálta, és szerinte ezzel nincs semmi probléma. Ha véletlen lett volna akkor egy szót nem szóltam volna, de így? Megmondtam neki hogy nem tiszteli a magánszférámat egyáltalán.Erre az volt a válasz hogy én se az övét, és hogy akkor ezentúl ha én felébresztem este akkor betör a szobámba és felébreszt. Mert szerinte az hogy én sokáig fent vagyok, és képes vagyok elmenni pisilni mikor ő alszik, és lehúzom a WC-t, az ugyan az amit most ő csinált. Amúgy a szobámba is rendszeresen úgy jön be hogy nem kopog.Pedig már rengetegszer elmondtam hogy kopogjon. Ja,meg jött azzal hogy mikor kicsi voltam én is rányitottam... Mondom annyi eszed van neked is mint egy 2 éves gyereknek? Ezzel ott is hagytam. Nem is mondott rá semmit. Hozzá tenném hogy a WC külön van a fürdőszobától.

2021. jún. 5. 14:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Zárd be a WC-ajtót, ha benn vagy! (Meg a szobádat is)
2021. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 kovpet ***** válasza:
89%
Ajtó bezár, probléma megszűnik.
2021. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Mekkora gondok..amúgy miért nem teszel rá zárat? Mi nagy család vagyunk, és mikor meguntam hogy folyton rám nyit valaki elmentem, vettem egy zárat és felszereltem a wc ajtóra..senki nem szólt semmit, azóta használjuk.
2021. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
79%
Igen, igazad van.
2021. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Ez legyen életed nyűge.. Ennyire nincs bajod hogy a semmin nyafogsz? És bunkón viselkedsz bónusznak...
2021. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Igazad van.
2021. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
52%

Hát figyelj igazad van de most ebből ekkora galibát csinálni sztem felesleges.

Meg kellene tanulnod az ilyen kis gondokat elengedni mert hidd el ennél lesznek sokkal rosszabbak az életben minthogy anyád rádnyit és ezt csak 18 évesként írom csak mondom.

Nem azt mondom, hogy én mennyi mindent megéltem már mert ez nem igaz de hallgass rám mert ennél sokkal nagyobb gondjaid lesznek és nem kezelheted így

2021. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
11%
Anyudtól pedig kérjél bocsánatot mert ez nagyon nagy gorombaság volt vele szemben
2021. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

1,2 nyilván ha be lehetne zarni nem ide írogatna. Gondolkozzatok már. Probalkozhatsz zarat felszerelni, de ha kepes ezt a szitut egy kisgyerek viselkedéséhez hasonlitani akkor valoszínű nem úszod meg cirkusz nélkül.

Anyadnál ez hatalmi kérdés , nem fog változni. De igazad van, nem igaz hogy sz.rni sem lehet nyugodtan. Jól teszed hogy kiállsz magadért. Legalabb tudni fogja te miert nem nyitod ra az ajtot de nem csak a wc- n hanem sosem.

2021. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
8, már miért kéne neki bocsanatot kérni? Nehogymár. A gyerekem nem a csicskám.
2021. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!