Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az a szülő szerintete...

XR115 kérdése:

Normális az a szülő szerintetek aki képes azért kidobni a gyerekét az utcára, mert nem ötöst az iskolában????

Figyelt kérdés
Nem velem történt hanem a barátommal és segíteni szeretnék neki! Mit csináljak? Normális az ilyen szülő?

2021. jún. 6. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális! Ha 18 év alatt van a gyerek, akkor nincs joga a szülőnek kidobni a házból ha jól tudom.
2021. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
18 éves koráig senkit nem lehet.kidobni az utcára .
2021. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de ezt te is tudod.
2021. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát nem voltam biztos benne, nem néztem utána. Sokszor mondta nekem hogy folyton ezzel fenyegeti az apja. De most komolyan a szülő nem teheti 18 év alatt ki? Még mondjuk árvaházba sem dughatná be?
2021. jún. 6. 15:45
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

" folyton ezzel fenyegeti az apja."

Azért a kirakás és a fenyegetés között van némi különbség.

2021. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudja árvaházba bedugni, mert oda csak árvákat vesznek fel. Nevelőszülőkhöz is akkor kerülnek, ha a gyermekvédelmisek elveszik a gyereket. Nem kutya a gyerek, hogy menhelybe dugják. Az az apa egy igazi fsz, már bocsánat. Mit hisz, ha csak 5ösei lesznek a gyereknek, akkor húú de gazdag és jó ember lesz belőle? Haha. Majd egyetemenen elissza az agyát és valszeg le se fogja szrni a szülei fejét ha így nevelik és megutáltatják magukat a gyerekkel.
2021. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen példányokat nem lehet szülőnek nevezni!
2021. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is így gondoltam, de hogy tudnák segíteni a barátomnak, mivel ő olyan félénkebb, visszahúzódós, ezért nem is mert fellázadni vagy ő maga tenni valamit ellene és én meg nagyon szeretnék segíteni neki. Mit tegyek?
2021. jún. 6. 15:58
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
És miért nem tanul a büdös kölyök?
2021. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
9.nem mindenki lehet 5ös tanuló..fogadjunk te se voltál az ilyen hozzászólással
2021. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!