Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elküldenétek a most érettségiz...

Elküldenétek a most érettségizett gyereketeket dolgozni a nyáron, ha a környéken nincs jó lehetőség, és anyagilag sem vagytok rászorulva, de egész nap csak otthon ül?

Figyelt kérdés
Lehet menni: kfc, gyár reggel 6-tól (busz miatt 4:30-as kelés), vendéglátás, de az augusztus 31-ig, oda már nem akar, mert egyetem, gólyatábor, és nem jöhet el hamarabb. Online oktatás alatt semmit nem csinált, szerinte "depressziós" volt, pszichológushoz is járt. Egész nap gépezik a szobájában, de legalább kitűnőre érettségizett, egyetemre készül. Hagyjam, vagy elküldjem?
2021. jún. 7. 18:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
79%
Gyári meg gyorséttermi melókra biztosan nem küldeném. Rabszolgamunkák. Majd egyetem mellett vagy nyaranta elég lesz, ha dolgozik, akkor már találhat normális irodai diákmunkát is.
2021. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
83%

"...kitűnőre érettségizett, nem erőltette meg magát ő sem, meg is látszik a pontjain, de vélhetőleg elég lesz."

Mi az élet az, hogy kitűnőre érettségizett, de nem erőltette meg magát, és meg is látszik a pontjain? Te hol élsz? Megnéznem te, mint okos szülő hány pontra írnád az idei érettséget.

Meg mi az, hogy elküldenéd dolgozni? Felnőtt ember, megy majd akkor ha ő is akar. Hagyd már békén. Sajnálom a gyerekedet, hogy ennyire gáz szülője van, mint te.

2021. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
57%
Lehet,hogy jót tenne ha kimozdulna.
2021. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
30%

"Felnőtt ember, megy majd akkor ha ő is akar."


Tényleg? Aztán mi van, ha anyu meg apu is csak akkor megy dolgozni, ha ő is akar? Akkor ez a felnőtt ember mit fog enni, hohy fog internetezni?

2021. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
39%
Azért depis mert otthon ül. Menjen csak dolgozni.
2021. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
93%
Biztos, hogy nem küldeném el, ha anyagilag nem vagytok rászorulva. Hadd pihenjen a nyáron, ha egyetemre megy. Majd ha szeretne egy kis zsebpénzt, akkor el fog menni magától dolgozni egyszer.
2021. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
9%
Nem dolgozni, tanulni küldeném. Valami hasznos tanfolyamra.
2021. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem lesz még elég ideje dolgozni az életben..ne égjen már most ki a 4:30as keléstől és menjen el minden kedve az élettől.
2021. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
73%
Ha depis, jót tenne neki a közösség, és hogy kevesebb ideje van begubózni. A nem szorul rá részről meg annyit, hogy nem kell minden apró kiadásért apuékat pumpolni ha a van saját keresete, ez növeli az önbecsülését, az sem utolsó depresszió ellen. Nem jó ha hagynak egy depresszióst begubózni, saját bőrről mondom (nálam csúnyán elfajult a dolog, öngyilkossági szánékig jutottam :\ ) Azóta vagyok jobban hogy melózok, nem agyalok annyit marhaságokon.
2021. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
90%
Milyen jó, hogy azok lettek felpontozva, aki szerint húzzon dolgozni. :D Engem is elküldtek dolgozni gyárba, mikor magam alatt voltam, egy hetet bírtam, utána okádtam. Szó szerint, olyan szorongásom lett tőle. Látszik, hogy a gyereknevelés kultúra a béka feneke alatt van.
2021. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!