Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elküldenétek a most érettségiz...

Elküldenétek a most érettségizett gyereketeket dolgozni a nyáron, ha a környéken nincs jó lehetőség, és anyagilag sem vagytok rászorulva, de egész nap csak otthon ül?

Figyelt kérdés
Lehet menni: kfc, gyár reggel 6-tól (busz miatt 4:30-as kelés), vendéglátás, de az augusztus 31-ig, oda már nem akar, mert egyetem, gólyatábor, és nem jöhet el hamarabb. Online oktatás alatt semmit nem csinált, szerinte "depressziós" volt, pszichológushoz is járt. Egész nap gépezik a szobájában, de legalább kitűnőre érettségizett, egyetemre készül. Hagyjam, vagy elküldjem?
2021. jún. 7. 18:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
12%
És ki mondta hogy gyárba menjen? Vagy heti negyven órában? Nem szabad hagyni hogy bezárkózzon.
2021. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
32%

Leírtam, hogy inkább egy hasznos tanfolyamra küldeném, erre 0%?

Na ezért tart itt a társadalom, de a segílyke az jól jön.

2021. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
90%

23

A kérdező? Lehetőségek: KFC vagy gyár. És azt sem mondtam, hogy heti negyven órában, én sem annyiban voltam.

2021. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
82%

Máskor meg mindig az van itt gyk-n hogy az mar elkenyeztetett szar, aki nem 15 eves kora ota nyomja a diakmunkat, most meg mindenki a gyerek mellé all. :D mindig ugy valaszolnak az emberek hogy vitatkozni lehessen a kerdezovel.


Egyebkent mi az hogy elkuldeni? 18 eves elmúlt, nem te fogod elkuldeni, majd o megy, ha akar. Speciel en tavaly érettségi utan orultem, h elek, es lehetek a barataimmal, baratommal, most foleg orulnek az erettsegizok mert nekik meg tobbet kellett otthon lenniük es egyedul tanulni a szobában. En a helyében azert lehet elmennek (nem miattad, hanem magam miatt!) mivel egyetem mellett biztos nem lesz ra idom hogy meg dolgozzak is, a pénz meg nyilvan jol fog jonni kesobb. En most is dolgozok egyetem mellett, de csak azert tudok mivel online van az egesz, es kihasználom/kihasznaltam ennek az előnyét, h tudok rugalmasabb munkákat vegezni, es jol is jon majd a pénz a következő évekre, mikor mar rendes oktatas lesz es biztos nem lesz ra penzem. Szoval ja, en lehet elmennek a helyében, de ezt bízd ra, nehogy mar zavarjon, hogy 1 ev szorgalmas tanulas utan pihenni merészel 2 hónapot... ha nem szorultok ra anyagilag, akkor foglalkozz a sajat dolgoddal es ne masokat mozgosits.

2021. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
96%
biztos nem lesz ra idom*
2021. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a kérdező maga a "gyerek" és kifogásokat keres... Egy városban csak KFC meg gyár van? Ugyan már. Most meg röhög a markába hogy szidják a köcsög szülőt..
2021. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
83%

“ Tényleg? Aztán mi van, ha anyu meg apu is csak akkor megy dolgozni, ha ő is akar? Akkor ez a felnőtt ember mit fog enni, hohy fog internetezni?”


Akkor anyunak meg apunak nem kellett volna gyerek. Engem nem “küldözgettek” sehova, magamtol mentem, de sosem szoltak be, hogy en otthon “lógatom” a lábam. Ha tudtak hogy megdolgoztam valamiert (érettségi) akkor nem baszogattak 1 hettel utana hogy menjek dolgozni, hanem hagyták hogy pihenjek. Tudod, ebben rejlik a szeretet, ebbol latszik hogy egy csalad vagyunk. Nem abbol hogy 18 elmúlik a gyerek, aztan húzzon dolgozni, különben repül itthonrol.

2021. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
97%
27, akkor nezz utana a diakmunkaknak, meg hívd is fel oket, es nezd meg mennyi jelez vissza. En ezt csinaltam, BUDAPESTEN!!, es hónapok utan talaltam valamit, pedig en tenyleg nagyon akartam dolgozni.
2021. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
92%

Aki el akarja küldeni rabszolga munkára a gyereket miért csodálkozik, hogy lepontozzák??

Aki kitűnőre érettségizik és egyetemre megy miért kellene dirket szar munkára küldeni? Egy életre elmegy a kedve a munkától...

Aki meg tanfolyamra akarja küldeni, hogy nyáron is tanuljon, az nem gondol bele abba, hogy neki is járna szünet és nem non-stop tanulni akar?

2021. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
21%
Ja, csak a hülye szülő melózzon, hogy a huszonéves "gyermek" játszhasson otthon . És most jöhet a süket duma, hogy "nemagyerekakartmegszületni" Úgyhogy tartsa el a szülő amíg meg nem döglik...
2021. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!