Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elküldenétek a most érettségiz...

Elküldenétek a most érettségizett gyereketeket dolgozni a nyáron, ha a környéken nincs jó lehetőség, és anyagilag sem vagytok rászorulva, de egész nap csak otthon ül?

Figyelt kérdés
Lehet menni: kfc, gyár reggel 6-tól (busz miatt 4:30-as kelés), vendéglátás, de az augusztus 31-ig, oda már nem akar, mert egyetem, gólyatábor, és nem jöhet el hamarabb. Online oktatás alatt semmit nem csinált, szerinte "depressziós" volt, pszichológushoz is járt. Egész nap gépezik a szobájában, de legalább kitűnőre érettségizett, egyetemre készül. Hagyjam, vagy elküldjem?
2021. jún. 7. 18:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván huszonéves és megbukott párszor és azért tudott jelesre érettségizni nem?
2021. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
17%
39, akkor legyen 25 eves. mostmar jobb? fejezd be az irigykedest ;)
2021. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
17%

42!


Hm...ÉVVESZTES????


43!


Pontosan mire is irigykedek szerinted?

2021. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
29%

Első félévben elég nagy a szórás, addig szerintem pihenjen, esetleg nézze át az első tárgyak követelményeit, hogy kis "előnyre" tegyen szert, hogy az első zh-k ne érjék akkora meglepetésként.


21F

2021. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
91%

"nincs jó lehetőség, és anyagilag sem vagytok rászorulva," + depressziós, mindezek tudatában elküldenéd szopatni. Szép.

Az egyetlen kiruccanási lehetőség amúgy sem a meló, szakkörök, táborok, kirándulások stb...

2021. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
7%

38# Senki nem mondta, hogy az irodai munka nem az. Ha végezted volna mindkettőt, akkor megtudnád mi a különbség.

Hidd el, nem ártalmas dolog megtudni az élet többi oldalát is, csak így válhat valaki tapasztalttá, sokoldalúvá.

És erre remek alkalom ezt diákmunkával megtapasztalni.

Ettől csak több lesz, és nem kevesebb.

De ha te leragadtál annál hogy irodai munka, és nehogy összetegyen két szalmaszálat, vagy toljon egy kis talicskát, akkor te sem lehetsz nagy agytröszt, bocsi.

2021. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
98%
Általában azért tanulunk, hogy ne kelljen ilyen helyen szivatni magunkat.
2021. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
87%
47, nőként, közgazdász diplomaval szerintem nekem nem kell majd gyárban dolgozni. Semmi bajom azokkal, apukám is munkás, es ot tisztelem a világon a legjobban. De en attol semmivel nem leszek kevesebb, hogy en nem kétkezi munkát fogok vegezni, es szerintem a kerdezo gyerekének se a munkás meló a célja, ha egyetemre megy. Ugy is lehet valaki sikeres, hogy ne kapkodott bele mindenfele munkába, nem kell már a 18 eves gyereket is gyárba kuldeni, Jézus
2021. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
91%
Miért tetted idézőjelbe, hogy depressziós volt? Nem hiszel a saját fiadnak?
2021. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
91%
Minek kell szivatni a fiatalt? Evtizedek munkaja van elotte, legalabb ezt a par evet hadd toltse boldogsagban es viszonylag "szabadon".
2021. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!