Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, akiknek meleg/leszbiku...

Szülők, akiknek meleg/leszbikus gyermeke van? Hogyan reagáltál, mikor elmondta (ha egyáltalán elmondta neked, nem máshonnan tudtad meg)? Támogatjátok őt, vagy inkább elítélitek? Párotok/házastársatok véleménye a dologról?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem erre a szexualitás részelgen több kommentet kapnál, többen olvassák ott, igaz sajna több a komolytalan válasz is.
2021. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Ez kicsit vicces lesz, de ismerek egy olyan családot, ahol a lány leszbikus, viszont az apa erősen szélsőjobboldali, és még szépen fogalmaztam, aztán a családban rajta kívűl mindenki tudta, hogy a saját neméhez vonzódik a lánya.. annyira féltek neki elmondani, hogy képes lett volna ilyen titokban leélni az életét. Aztán nyaraláson lebukott a lánya a barátnőjével. Egy ilyen jacuzzi/medence szerűségnél hátulról kényeztette orálisan a lánya a másik csajt.

Aztán ki más, mint az apa tévedt arra, majd zavartában elszaladt. A lánya és az anya is azt hitte, hogy itt "vége" a családnak, aztán az apa odaszólt neki viccesen, hogy "amugy feltalálták már a wc papírt.." :D Szóval van ilyen pozitív eset is.. :)

2021. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

én a környezetemben megfigyeltek által mondom, hogy általában azért elmondják, vagy ha nincs kimondva a szülők akkor is érzik/tudják (az anyuka mindenképp)

általában az anya mindenhol elfogadó, és az apa véleméynétől szoktak tartani, de én még nem hallottam olyat, hogy ebből gond lett volna:)

2021. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
95%
Nekem a szüleim nem tudják, de én és a húgom is bi lányok vagyunk (18, 14 évesek). Szerintem apát nem zavarná, anya eléggé konzervatív ilyen téren. Húgom simán felvállalná előttük, én inkább megtartom magamnak aztán az jön hozzám aki csak akar ;)
2021. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Kicsi a lányom, de soha nem beszélünk senkiről negatívan, mert meleg. Így ha esetleg később rájönne, hogy meleg, el merne mondani, hisz tudja, nincs semmi baj.
2021. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

Óriási tévhit, hogy a homokosok csak úgy lesznek, annak születnek, és nincs mit tenni ez ellen. Ezt az elmúlt években terjesztette el a ratyilobbi, azzal a szentimentális kérdéssel együtt, hogy "mi lenne, ha a te gyereked", blablabla.


A valóságban a homoszexualitás szorosan összefügg a gyermekkori szexuális bántalmazással. Nem, sajnálatodra, kedves bvziaktivista, ez nem egy "régóta tudományosan cáfolt állítás". Persze tudom, titeket nem zavar, hogy mit mond a tudomány. Terjesztitek tovább a hülyeségeiteket, és azt hiszitek, komoly képpel hozzáteszitek, hogy "ez a tudomány", akkor tényleg az lesz.


Az Egyesült Államokban nemrég végeztek egy felmérést, hogy az ottani ratyik hány éves korukban veszítették el a szüzességüket. Elsöprő többségük 11-12 éves kort jelölt meg, és sokan még alacsonyabbat. Mindössze 15%-uk jelzett 18 éves, vagy afölötti kort.


[link]


Így tehát az a mesebeli történet, amikor az egyszeri királyfi odaáll atyja elé, és bejelenti, hogy ő márpedig ratyi, sosem történt meg. Mire a királyfi eljut idáig, már rég telepakolta a kis popsiját egy szakállas bácsi. A homoszexualitás egy súlyos jellemtorzulás, szexuális aberráció, amely nem "születik" veled, illetve csak a legritkább esetben, más mentális degenerációk mellett.


Ez a tudomány, kedveseim. Nem az, amit a kamionról kiabáltok tangabugyiban.

2021. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

#6 Ez a tudomány? Rohadtul nem sikerült megjelölni a forrást sehol se. Ilyen grafikont gyártani meg nem nehéz, attól még nem lesz igaz, hogy fent van a neten.

Inkább ne provokálj, nem megy.

2021. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%

A melegség bizonyítottan nem genetikai dolog, maga a tudós hördült fel amikor látta, hogy rosszul értelmezték a tudományos kísérletét és bár a következő kiadásban az újság egy csöpp cikket kirakott, hogy bocsánatot kérnek de elírták a cikket, addigra sajnos ez maradt meg az emberekben, hogy a meleg/leszbi identitás egy genetikai dolog.

Azóta több kísérlet is bizonyította ennek ellenkezőjét, mármint hogy csak a rá való hajlam öröklődik,de önmagában ettől még senki nem lesz meleg, mert nem változik meg olyan mértékben a genetikai kód, mindig kell egy olyan környezet vagy trauma, hogy végül meleg legyen valaki ,önmagában a gén nem elég ehhez.

Én nem támogatom ha 14 évesen találja ki ezt nekem,de ha felnőtt fejjel több kapcsolat után jön erre rá, akkor elhiszem hogy nem divatból vagy kamaszkori értetlenségből teszi ezt(értem ez alatt azt a korszakot amikor a kamasz még nem tudja eldönteni igazán mit akar stb.).

2021. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
A homoszexualitásra való hajlam valóban öröklődik, bár ez csak annyi, mint bármilyen elmebetegségre vagy pl. az alkoholizmusra való hajlam: attól még nem lesz valaki automatikusan az.
2021. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
7-es, a magadfajta bigottnak teljesen mindegy, milyen forrást hozok, te akkor is a magadét hajtogatnád, ha a világ összes társadalomtudósa és szexológusa írásba adná neked, hogy hülyeségeket beszélsz. Ismerjük a fajtádat, proofsternek hívják.
2021. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!