Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám terhes és nem tudom...

Anyukám terhes és nem tudom mi töténik Ma mondta el nekem és az a helyzet hogy nem szeretem annyira a kisbabákat és félek hogy utána minden megváltozik anyumék a válaszom várják hogy én mit szeretnék de nem tudom, valahol akarok is egy tesót de nem?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 07:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Képes volt ezért felébreszteni reggel? Te meg ahelyett, hogy indulnál suliba, gyakorizol?
2021. jún. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Mi a kérdés? Akarsz tesót de mégsem?
2021. jún. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Tőled kérdezik?!

Ha aztmondod akarsz megtartják, ha nem akkor elvetetik?! Aha értem... a mai világban ez pont így megy

2021. jún. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, nem tudom, hány éves vagy. Feltételezzük, hogy 16. Hamarosan egyetem, vagy munka. Aztán kirepülsz, ők meg ott maradnak ketten. Ezt mindenki másképp éli meg.

Erről nem neked kell döntened. Nem is értem, hogy miért ez a kérdés?

2021. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Mitől lenne más? Kevesebbet foglalkoznak veled? Tehát féltékeny vagy?
2021. jún. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem neked szüli nem lesz gond. Értem ezalatt, hogy a szülők imádják az idősebb gyerekükre rányomni a kisebbet állandó jelleggel.


Persze, sok dolog fog változni, de lehet, hogy számodra jó irányba és amikor ott lesz, szeretni fogod.

2021. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Ez most komoly, hogy gyakorlatilag te döntesz arról, hogy megtartsák vagy ne? Ha a szüleidnek ennyi esze van én biztos azt mondanám, hogy ne.


Amúgy meg ezt nekik kell érezni. Fogják bírni az éjszakázást? Ha elmegy anyud gyes-re megtudnak élni fél fizetésből? Neked származik bármilyen hátrány, ha születik egy kisbaba (nem tudják finanszírozni a tandíjad, nem tudnak segíteni a jogsiban vagy lakásban)? Szüleidnek jó a kapcsolata vagy a baba mentené meg csak őket attól, hogy szétmenjenek? Mennyire akarják, hogy kivedd a részed ebben? Egyáltalán szeretnél nekik ebben segíteni? Hány évesek a szüleid, mennyi van még a nyugdíjig?

2021. jún. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Remélhetöleg egy kora reggeli kamu kérdés.
2021. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
MOndd meg, hogy oké, egy tesót még eltűrsz, de legközelebb védekezzenek, használjanak óvszert, vagy valami...
2021. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
54%

Az én testvérem és közöttem 16 év korkülönbség van. Igaz azt nem tudom, hogy ő ezt akkor hogy élte meg (biztos nem volt neki könnyű), azonban mivel ezután nem sokkal el is költözött egyetem miatt, ezért nem is volt ebből semmilyen probléma.


Azóta, hogy már én is felnőttem, és korban már mindketten "közelebb" vagyunk, nagyon jókat tudunk beszélgetni és mindketten nagyon hálásak vagyunk azért, hogy van testvérünk. Hidd el, ha először még nehéz is lesz, később mindig jobb, hogy van testvéred, mert így mindig lesz egy biztos pont mindkettőtök életében, akihez tudtok fordulni:)


Addig is, segíts amiben tudsz, de éld az életed tovább, mert végülis ezen kívül nem tudsz sokkal többet kezdeni a helyzettel.

2021. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!