Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnál, ha a 18 éves...

Mit reagálnál, ha a 18 éves lányod egyszercsak bejelentené, hogy van egy 16 éves barátnője?

Figyelt kérdés
Barátnő alatt nem a barát barátnőt kell érteni, hanem párkapcsolatot, ha esetleg valami nem lenne tiszta bárkinek is. Eddig nem mondta neked a lányod, hogy szeretné a lányokat, sőt kifejezetten tagadta, ha rákérdeztél.
2021. jún. 12. 23:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Örülnék, hogy elmondta. Örülnék, hogy boldog, ha az.
2021. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Legalabb boldogok.
2021. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Örülnék, hogy bízik bennem annyira, hogy elmondja. Az, hogy nem mondta el hamarabb, annak ezer oka lehet. Még fiatal, lehet, hogy nem volt biztos az érzéseiben eddig.
2021. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Nyílván örülnék neki, hogy elmondta, mert akkor azt érezném, hogy megbízik bennem. És természetesen akkor vagyok boldog, ha ő is az, nem számít, hogy a lányokat szereti. :)
2021. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
30%
Jó dolog, hogy megbízik benned és várd ki hogy ez komoly-e vagy csak kamasz bizonytalanság(én is egy ideig azt hittem leszbi vagyok, aztán rájöttem csak fogalmam sincs mit akarok és most már férjem van XD ) Régen a meleg/leszbi volt a divat, most a biszex de nemsokára ideér az amerikai új trend a transznemű. Ha idősebb korban több kapcsolat után is bizton tudja, hogy leszbikus akkor tényleg az. Addig nyugodtan várd ki a végét.
2021. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
11%
Megörültél? Éppen most? 18 éven alulinak törvénybe ütközö azonos nemüek szerelméröl akárcsak beszélni is az uj törvény szerint! Ha sokunokás nagymamák lesztek mindketten, akkor majd mehet a moka.
2021. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
52%
Szabad nem örülni neki?
2021. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
6%
Megérteném és imádkoznék Jézushoz
2021. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
3%
ez nem pedofilia?
2021. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
10%

Jó pasi + fiatal lány = szép pár

Ronda pasi + fiatal lány = pedofília

Nő + fiatal lány = nyamnyamnyamnyamnyam

Nem, nincs kettős mérce.

2021. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!