Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik jobb? Ha egy srácnak...

Melyik jobb? Ha egy srácnak még 25 évesen nem volt barátnője és szenved mert lemaradott, vagy 2 gyereke van 2 nőtől, de már jön a 3. egy másiktól?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 15:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
19%
mindegyikben van jo is meg rossz is.választ azt a pasit amelyiknek nem volt barátnője,és gyereke sincs
2021. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
Csak ez a 2 véglet létezhet?
2021. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
12-es ez csak egy hipotetikus kérdés. :)
2021. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%

Első egyértelműen. Két bátyám van, mindkettőnek 25 felett volt első barátnőjük (még mindkettővel együtt is vannak, egyik már házas, összeköltözve élnek boldogan. (Most 29 és 31 évesek). Mindkét bátyám visszafogott és zárkózottabb természetű, plusz nehéz volt a családi hátterünk fiatal korunkban, nem nagyon volt idő "csajozni" sem. De mindkét bátyám nagyon kedves, barátságos és hűséges típus - büszke vagyok rájuk, jól bánnak a párjukkal.


Nem egy lány ismerősöm van, aki még mindig szűz és egyik legjobb barátnőmnek még kapcsolata sem volt (25 éves ő is pont - én is).

Semmi defektjük nincs, egyszerűen így hozta az élet.

Én már szerencsére 15 évesen megtaláltam páromat, akivel 10 éve együtt vagyunk.

2021. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
4%

Na előző is gy gyönyörű lehet már 15 évesen bekapta a répát.

Jól ki lehetsz égve te is...

2021. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
A hetes jól megfogalmazta.
2021. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
97%

14es vagyok 15ösnek: Azoszt igen, kedves vagy. Egyébként 17 éves koromig szűz voltam, mert addig nem is aludhattunk egymásnál. Mikor 2 hónapot betöltöttük párommal 16 éves lettem(egyidősek vagyunk).

Ha pedig boldog párkapcsolatban élsz, esélytelen, hogy kiégj... Ha magadból indulsz ki, akkor sajnállak, szr életed lehet.

2021. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
58%

Amerre a mai magyar társadalom halad, mindkét kérdésben említett férfitípusból egyre több lesz.


Előbbiből azért, mert a diszfunkcionális családok, a megváltozott, eltorzult párkeresési szokások és a feminizmus (ami már néha sovinizmusba csap át) terjedése miatt egyre több lesz a magányos férfi.


Utóbbiból meg a kormány eszetlen "csok"-olása miatt, illetve amiatt, hogy főleg a szegényebb falukban nem kapnak/nem fognak megfelelő felvilágosítást kapni a fiatalok.


Igaz, 3 gyerek 3 nőtől már nem feltétlen a csok és a nyomor miatt lesz.


Visszakanyarodhatunk a válaszom első pontjához. A múltját ismerve már a 3. nő is behúzhatta, de -elnézést- ő is széttette a lábát. A párkeresési piac átalakulásban részben fejlődést hozott (az emberek jobban figyelnek a külsőjükre), de túlnyomórészt elkezdett visszahúzni minket az állatvilágba.

2021. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

*A múltját ismerve már a 3. nő is behúzhatta volna a kéziféket.

Elnézést.


Ui.: előre várom a lepontozást.


Lehet engem (megpróbálni) megcáfolni.

2021. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne lemaradva! Minden ember életútja más és más, és nem biztos, hogy az a követendő, amit mások csinálnak!

Mi ihlette a kérdést egyébként?

2021. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!